Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Arena i Iglica z klocków Lego oraz miniaturowy świat na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Arena i Iglica z klocków Lego oraz miniaturowy świat na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
18-11-2019 01:19   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Z pasji się nie wyrasta" odbyły się w weekend na MTP targi "Hobby", na których można było zobaczyć miasta z klocków Lego, makiety kolejowe i świat w miniaturze. Chętni mogli pograć w planszówki czy wziąć udział w warsztatach krawieckich i nauczyć się szyć na maszynie.

Największym zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się makiety kolejowe, na których można było zobaczyć nie tylko pociągi, ale również samochody, miasteczka i ludzi w skali 1:43, 1:87, 1:71 czy 1:18. Coś dla siebie znaleźli również pasjonaci wyścigów podczas podczas Eliminacji Mistrzostw Polski Samochodów Zdalnie Sterowanych On-Road w skali 1:10. Publiczność mogła spróbować swoich sił w kierowaniu pojazdami zdalnie sterowanymi na zawodowych torach.

Zaprezentowane zostały również wystawy z klocków Lego, na której można było zobaczyć m.in. poznańskie bimby, Arenę, targową Iglicę, a także Stocznię Gdańską czy gdyński dworzec kolejowy.

Miłośnicy gier mogli zagrać w planszówki, a pasjonaci zagadek i logicznych szarad sprawdzić swoich umiejętności w Escape Roomie. Nie brakowało również warsztatów z szycia ręcznego i maszynowego, podczas których można był uszyć rękawice do piekarnika, kosmetyczkę czy t-shirt.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: