Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi "Hobby" – z pasji się nie wyrasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi "Hobby" – z pasji się nie wyrasta
15-11-2019 11:19   redakcja, MTP
Makieta Poznania zbudowana z klocków Lego, escape roomy, turnieje gier planszowych, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych, wystawa modelarska kilku makiet kolejowych, a nawet warsztaty szycia i treningi sportowe – to atrakcje Targów "Hobby", które w weekend odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi "Hobby" podzielone będą na kilka stref tematycznych. I tak w Strefie Modelarstwa zaprezentowane zostaną makiety kolejowe, na których będzie można zobaczyć modele pociągów, ale również samochodów i innych pojazdów w skali 1:43, 1:87, 1:71 czy 1:18. Zwiedzający obejrzą z bliska miniaturowe samochody osobowe, motocykle, autobusy, ciężarówki, samoloty oraz sprzęt wojskowy.

Miłośnicy gier analogowych będę mogli wziąć udział w Festiwalu Gier Planszowych "GRAnat". Goście będą mogli skorzystać z doskonale zaopatrzonej wypożyczalni i zagrać w kilkaset różnych gier - od tych prostych i szybkich, po dłuższe, wymagające sporo skupienia. W programie zaplanowano także Wielkopolskie Mistrzostwa Młodzików i Juniorów w Szachach Szybkich, Games Room dla najmłodszych oraz strefę od Pampera, czyli Poznańskiej Grupy Testerów Gier Planszowych.

Coś dla siebie znajdą również pasjonaci wyścigów podczas Eliminacji Mistrzostw Polski Samochodów Zdalnie Sterowanych On-Road w skali 1:10. Publiczność będzie mogła też spróbować swoich sił w kierowaniu pojazdami zdalnie sterowanymi na zawodowych torach.

Miłośnicy zagadek i logicznych szarad będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefie Escape Room.

W kolejnej Strefie Szycia będzie można wziąć udział w warsztatach z szycia ręcznego i maszynowego - „Drugie życie za dużego t-shirta”, „Szyjemy eko woreczki”, „Szyjemy rękawice do piekarnika”, Szyjemy czapeczkę dziecięcą”, „Druty dla początkujących”, „Szyjemy torebkę Dubrovnik”, „Szyjemy kosmetyczkę” czy „Macrama dla początkujących”.

Ponadto na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych zaprezentowana zostanie wystawa z klocków Lego, w tym "Poznań w miniaturze".

Targi "Hobby" odbędą się w sobotę i niedzielę, w godz. od 10:00 od 18:00. Bilety wstępu w kasie kosztować będą 22 złote.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na targi "Hobby" ..
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do piątku, 15 listopada 2019) do godz. 21:00.
Przesyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja: Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, jednak w puli mieliśmy do rozdania tylko 5 podwójnych zaproszeń, które otrzymują:
• Marcin Kaczmarek
• Dagmara Maćkowiak
• Mateusz Kasprzak
• Patrycja Wanat
• Daria Panek-Płokarz
Zwycięzcy konkursu już otrzymali od nas bilety, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do śledzenia portalu lazarz.pl, już niebawem kolejne kursy.


Fot: MTP

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: