Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont chodnika na Jarochowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont chodnika na Jarochowskiego
28-10-2019 07:17   Janusz Ludwiczak
W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace związane z remontem chodnika po zachodniej stronie ulicy Jarochowskiego (pomiędzy Winklera i Palacza).

Prace prowadzone są po zachodniej stronie ulicy Jarochowskiego, od Winklera do posesji nr 61. Na ten cel Rada Osiedla Św. Łazarz poprzedniej kadencji przeznaczyła 140 tys. zł.

Zakończenie inwestycji, którą realizuje przedsiębiorstwo AN Bruk planowane jest w połowie listopada.


Fot: Robert (1-10), Rada Osiedla Św. Łazarz (11-14)

ZOBACZ TAKŻE:

ZOBACZ TAKŻE:

ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze (1)

28-10-2019 21:47:06
mp
Wszystkie ulice w okolicy ( Jarochowskiego, Kasprzaka , Biedrzyckiego) mają wymieniane kompleksowo całe chodniki, tylko Winklera (strona północna) została w tym roku połatana w trzech miejscach ( mimo, że wielokrotnie remont był obiecany). "I tak w pierwszej kolejności mają zostać wyremontowane chodniki po wschodniej stronie ulicy Dmowskiego - od Stablewskiego do Potockiej oraz dokończenie remontu chodnika na ul. Siemiradzkiego. W dalszej kolejności remontowane mają być chodniki na ulicy Biedrzyckiego i Winklera."cytat z sesji Rady Osiedla z 20-01-2017. "W tym roku kontynuowany ma być remont chodnika po wschodniej stronie ul. Dmowskiego (do ul. Potockiej) oraz dokończony ma zostać remont chodnika na ul. Siemiradzkiego. Ponadto w planach jest również wymiana płyt chodnikowych na ul. Winklera, po północnej stronie " cytat z 28. sesji Rady Osiedla Św. Łazarz z 18-02-2017 Czy tak ma wyglądać ulica przez następne 50 lat?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: