Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na skrzyżowaniu Przybyszewskiego i Marcelińskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na skrzyżowaniu Przybyszewskiego i Marcelińskiej
08-10-2019 22:39   Janusz Ludwiczak
Jeszcze w środę mają potrwać utrudnienia związane z awarią wodociągową, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i Marcelińskiej. We wtorek przez cały dzień ogromne korki tworzyły się w rejonie ronda Jeziorańskiego, ulicy Reymonta, Wyspiańskiego a nawet Chociszewskiego.

Do awarii wodociągowej doszło we wtorkowy poranek. Początkowo ekipy pogotowia wodno-kanalizacyjnego zajęły dwa pasy ruchu na ulicy Przybyszewskiego, później nastąpiło zwężenie jednego pasa. Mimo to przez cały dzień tworzyły się ogromne korki, zwłaszcza w rejonie ronda Jeziorańskiego. Zakorkowana była znaczna część Łazarza, nawet ulica Chociszewskiego w obu kierunkach. Opóźnienia sięgające nawet 40 minut notowały autobusy linii nr 193.

– Konieczne będzie jeszcze odtworzenie nawierzchni, które możliwe, że zostanie przeprowadzone w środę. By w miarę udrożnić przejazdy wyłączona została sygnalizacja świetlna. Zamknięty został także lewoskręt z ul. Przybyszewskiego w ul. Marcelińską. Pas ten obecnie służy do jazdy na wprost – informuje Zarząd Dróg Miejskich.


R E K L A M A

Fot: Paweł Max/Gdzie jest wypadek w Poznaniu-fb

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: