Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni obniżyli czynsz za wynajem lokalu po Piotrze i Pawle - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni obniżyli czynsz za wynajem lokalu po Piotrze i Pawle
05-10-2019 16:10   Janusz Ludwiczak
Najemca lokalu przy ul. Głogowskiej 91b, w którym mieściły się delikatesy Piotr i Paweł decyzją Rady "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald otrzymał obniżkę stawki czynszowej na okres trzech miesięcy z tytułu prowadzonego remontu.

W czerwcu informowaliśmy o pustych półkach sklepowych, pozostawionych kasach i maszynach do krojenia mięsa, po tym jak upadł sklep Groszek, który znajdował się w lokalu po pierwszych delikatesach sieci Piotr i Paweł przy ul. Głogowskiej 91. Jak się okazało właścicielka sklepu nie płaciła czynszu. Obecnie trwa remont w lokalu, a docelowo w miejscu tym ponownie otwarty zostanie sklep sieci Groszek, ale tym razem będzie prowadzony przez zupełnie innego właściciela.

Podczas ostatniego posiedzenia Rady "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, które odbyło się 30 września w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" rozpatrzono pozytywnie wniosek w sprawie obniżenia stawki czynszowej na okres trzech miesięcy z tytułu prowadzonego remontu w nowo wynajętym lokalu przy ul. Głogowskiej 91/B po Piotrze i Pawle.

Ponadto podczas piątej sesji spółdzielczego samorządu radni zgodzili się na wynajęcie części lokalu użytkowego w budynku po byłej kotłowni przy ul. Stablewskiego 3 i wyrazili zgodę na wynajem ściany pod reklamę na elewacji budynku przy ul. Głogowskiej 26a. Z porządku obrad zdjęto wniosek o wynajem pomieszczenia strychowego w budynku przy ul. Łukaszewicza 12 ze względu na brak zgody lokatorów.


Komentarze (6)

07-10-2019 16:25:58
do mieszkańca z rejonu
Z tą większością to Pan popłynął - przytłaczająca większość nowej Rady Osiedla Św. Łazarz mieszka "na rejonie" całe życie (lub całe dorosłe życie), więc doskonale orientuje się w codziennych problemach mieszkańców, bo to także ich problemy. To nie tak, że z faktu bycia radnym osiedlowym takie problemy znikają ;)
07-10-2019 11:55:25
mieszkaniec z rejonu łazarskiego
do anton.Dawna rada osiedla wybrana została przez mieszkańców a teraz większość nowych radnych to spado-chroniarze z innych terenów.Często zameldowani w wynajętych mieszkaniach niecałe pół roku przed wyborami i absolutnie nieżyjący problemami zwykłych mieszkańców dzielnicy.Szanujmy się wzajemnie.
05-10-2019 17:07:41
toms
@as: Kto wie może niedługo poseł PSL
05-10-2019 16:54:30
as
Haha Woskowiak zawod radny.. Ja nie moge jak mozna byc takim czlowiekiem bez honoru...
05-10-2019 16:19:07
max
@Anton: Może trochę szacunku do pewnych osób. Te "spady" były już od dawna w tej radzie
05-10-2019 16:15:51
Anton
O!!! Spady po dawnej radzie osiedla znalazły kolejne ciepłe stołki :)
Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

11:00
ul. Dmowskiego - skwer między "deską" a Przedszkolem 44
"Sprzątamy Łazarz"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: