Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki
30-09-2019 12:04   Janusz Ludwiczak
Ogromne tłumy ściągnęły w weekend na Targi, by spróbować przysmaków z wszystkich regionów Polski – od oscypków po oblaty śląskie, cebularze lubelskie czy kaszankę po kaszubsku.

Jeszcze w poniedziałek w pawilonie 3A odbywać będą się targi Smaki Regionów, podczas których można spróbować i zakupić produkty powstające z pasją, poszanowaniem dla natury i drugiego człowieka. Swoją ofertę prezentuje blisko 200 wystawców z całej Polski - od Kaszub po Kujawy, Mazury, Podhale i Podkarpacie. Nie brakuje certyfikowanych przetworów mlecznych, mięsnych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych oraz dań gotowych.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów czy swojską kiełbasę z Podlasia.

Targi Smaki Regionów można zwiedzać jeszcze w poniedziałek do godz. 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (wejście od ulicy Bukowskiej).

Z kolei w poniedziałek rozpoczęły się największe i najważniejsze wydarzenie jakie w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane jest dla przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w tym sektorze gospodarki. Targi Polagra przeznaczone są dla profesjonalistów i potrwają do czwartku. Bilety wstępu kosztują 110 złotych, a po rejestracji 45 zł.


R E K L A M A

Fot: Andrzej Radwański

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: