Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki
30-09-2019 12:04   Janusz Ludwiczak
Ogromne tłumy ściągnęły w weekend na Targi, by spróbować przysmaków z wszystkich regionów Polski – od oscypków po oblaty śląskie, cebularze lubelskie czy kaszankę po kaszubsku.

Jeszcze w poniedziałek w pawilonie 3A odbywać będą się targi Smaki Regionów, podczas których można spróbować i zakupić produkty powstające z pasją, poszanowaniem dla natury i drugiego człowieka. Swoją ofertę prezentuje blisko 200 wystawców z całej Polski - od Kaszub po Kujawy, Mazury, Podhale i Podkarpacie. Nie brakuje certyfikowanych przetworów mlecznych, mięsnych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych oraz dań gotowych.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów czy swojską kiełbasę z Podlasia.

Targi Smaki Regionów można zwiedzać jeszcze w poniedziałek do godz. 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (wejście od ulicy Bukowskiej).

Z kolei w poniedziałek rozpoczęły się największe i najważniejsze wydarzenie jakie w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane jest dla przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w tym sektorze gospodarki. Targi Polagra przeznaczone są dla profesjonalistów i potrwają do czwartku. Bilety wstępu kosztują 110 złotych, a po rejestracji 45 zł.


R E K L A M A

Fot: Andrzej Radwański

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: