Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przysmaki od Pomorza do Tatr, od kaszanki po kaszubsku po oscypki
30-09-2019 12:04   Janusz Ludwiczak
Ogromne tłumy ściągnęły w weekend na Targi, by spróbować przysmaków z wszystkich regionów Polski – od oscypków po oblaty śląskie, cebularze lubelskie czy kaszankę po kaszubsku.

Jeszcze w poniedziałek w pawilonie 3A odbywać będą się targi Smaki Regionów, podczas których można spróbować i zakupić produkty powstające z pasją, poszanowaniem dla natury i drugiego człowieka. Swoją ofertę prezentuje blisko 200 wystawców z całej Polski - od Kaszub po Kujawy, Mazury, Podhale i Podkarpacie. Nie brakuje certyfikowanych przetworów mlecznych, mięsnych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych oraz dań gotowych.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów czy swojską kiełbasę z Podlasia.

Targi Smaki Regionów można zwiedzać jeszcze w poniedziałek do godz. 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (wejście od ulicy Bukowskiej).

Z kolei w poniedziałek rozpoczęły się największe i najważniejsze wydarzenie jakie w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane jest dla przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w tym sektorze gospodarki. Targi Polagra przeznaczone są dla profesjonalistów i potrwają do czwartku. Bilety wstępu kosztują 110 złotych, a po rejestracji 45 zł.


Fot: Andrzej Radwański

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: