Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pożar w City Parku: Kobieta w stanie ciężkim - ma poparzone ponad 80% ciała - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pożar w City Parku: Kobieta w stanie ciężkim - ma poparzone ponad 80% ciała
17-09-2019 16:01   Janusz Ludwiczak
Kobieta, która została poparzona w sobotnim pożarze w lokalu Whisky Bar 88 na terenie kompleksu City Park jest w ciężkim stanie. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi prokuratura.

W sobotę przed godz. 20 doszło do wybuchu pieca w lokalu Whishy Bar 88 na terenie kompleksu City Park. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

W stanie ciężkim jest 30-letnia kelnerka.

– Kobieta ma poparzenia II i III stopnia. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, oddycha za nią respirator. Ma poparzone 80 procent powierzchni ciała – powiedział Telewizji WTK Stanisław Rusek, rzecznik prasowy Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokuratura. Przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłych z zakresu pożarnictwa. Wszczęte zostanie również śledztwo, które ma wyjaśnić czy naruszone zostały przepisy BHP oraz w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Tymczasem współpracownicy, bliscy i znajomi rozpoczęli zbiórkę dla poszkodowanej Darii:
"Nasza wspólna Koleżanka Daria doznała obszernego, bardzo poważnego poparzenia ciała wskutek wypadku w pracy. W tej chwili nasza Fighterka walczy dzielnie o swoje zdrowie w szpitalu!
To jest właśnie ten moment, w którym my musimy powalczyć razem z Nią, by po powrocie do nas mogła skupić się w 100% na swojej rekonwalescencji. Zmobilizujcie się proszę i wrzućcie co łaska - wszelkie formy pomocy są potrzebne, a każda złotówka ułatwi do nich dostęp"
– piszą organizatorzy akcji.

Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl, a w ciągu trzech dni zebrano już ponad 32 tysiące złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: