Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie tylko dla fanów gier - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie tylko dla fanów gier
17-10-2009 00:49   Janusz Ludwiczak
Paintball, karciane, planszowe, konsolowe i komputerowe - na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich do niedzieli potrwa PGA - Poznań Game Arena.

Poznań Game Arena odbywa się już po raz szósty. Targi podzielone są na cztery strefy - w pawilonach 7, 7a, 8 i 8a, czyli w tzw. "czteropaku". I tak w jednym pawilonie odbywają się zabawy paintballowe, w drugim zebrali się fani gier planszowych, karcianych i figurkowych. Swój pawilon mają także miłośnicy gier komputerowych i na konsolach. W ostatniej hali targowej odbywać będą się konkursy, pokazy, premiery gier i koncerty.

Na Poznań Game Arena swoją ofertę prezentuje ponad 60 wystawców, a organizatorzy spodziewają się nawet 30 tysięcy odwiedzających.

W tym roku na targach spotkać będzie można jednego z najlepszych twórców gier na świecie, piłkarzy Lecha Poznań czy komentatora Dariusza Szpakowskiego.

Swoje stoisko na Poznań Game Arena ma stowarzyszenie Mensa, które promować będzie gry planszowe jako nie tylko forma rozrywka, ale sposób rozwoju myślenia abstrakcyjnego.

Targi czynne będą w sobotę od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00. Bilety można kupować od 15 do 25 złotych. Nowością jest możliwość zakupu bilety przez sms lub przelew internetowy (płatność elektroniczna). Tańsze są bilety przez imienną rejestrację. Poznań Game Arena odbywa się w pawilonach 7, 7a, 8 i 8a, a wejście możliwe jest z wszystkich stron: od ulicy Głogowskiej (Mostu Dworcowego), Bukowskiej i Śniadeckich.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (1)

19-10-2009 11:59:51
madzia
Ach ci gracze. Ja uważam, że gry to strata czasu i zwiększają agresje u niektórych.
Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: