Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont chodników na Iłłakowiczówny - ze środków za parkowanie w strefie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont chodników na Iłłakowiczówny - ze środków za parkowanie w strefie
02-08-2019 00:18   Janusz Ludwiczak
Już drugi tydzień prowadzony jest remont chodnika na ulicy Iłłakowiczówny. Prace finansowane są ze środków pochodzących z wpływów ze Strefy Płatnego Parkowania.

W ramach inwestycji po wschodniej stronie ulicy Iłłakowiczówny pojawią się nowe płyty chodnikowe z płyt betonowych, które będą miały 50 cm szerokości i długości każda. Ponadto wymieniony zostanie krawężnik i powstaną zjazdy do posesji z kostki brukowej.

– Koszt remontu to 171 tysięcy złotych. Środki pochodzą z wpływów ze Strefy Płatnego Parkowania, a miejsce wykonania prac zostało wskazane przez Radę Osiedla Święty Łazarz – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Remont chodnika na Iłłakowiczówny ma zakończyć się w połowie września.


Komentarze (1)

02-08-2019 08:27:51
pyra
A kiedy chodnik na Wyspianskiego po stronie szkoly ??? Na ulicy Iłłakowiczówny widac musi mieszkac jakas szycha albo wynajmuje biuro a co tam piesi na Wyspianskiego...do przychodni nie daleko w razie wypadku na chodniku. W Poznaniu tylko na sciezki rowerowe sa pieniadze i pomyslec, ze w zimie nikt tych sciezek NIE UZYWA !!! dodam, ze tylko jakies 5% jezdzi na rowerach a kto mysli o emerytach na Lazarzu, ktorzy chodza pieszo....no pewnie niech sobie polamia kosci a nejlepiej niech sie zabija na chodniku bo teraz swiat tylko do mlodych i sprawnych nalezy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: