Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja pokazała się od środka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja pokazała się od środka
30-07-2019 00:29   Janusz Ludwiczak
Z okazji święta Policji w sobotę w komendzie przy ul. Szylinga odbyły się drzwi otwarte. Na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji m.in. inscenizacja miejsca zdarzenia, najnowszy policyjny sprzęt, możliwość zobaczenia niedostępnego na co dzień dla mieszkańców Poznania i okolic centrum kierowania wraz z monitoringiem.

W sobotę w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Szylinga odbyły się "Drzwi otwarte".

Na zwiedzających przygotowano specjalne atrakcje. Każda osoba, która odwiedziła w tym dniu Komendę Miejską mogła wcielić się w rolę policjanta nadzorującego monitoring miejski lub technika kryminalistyki. Dla najmłodszych największą atrakcją był sprzęt w postaci quada patorlującego tereny rzeki Warta, motocykle oraz pojazdy wyposażone w viedeorejestratory wykorzystywane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji – informuje poznańska policja.

Policjanci zwracali również uwagę na zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, w tym dopalaczy w ramach kampanii pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

Seniorom wizytującym komendę na Szylinga przypomniano o właściwym zabezpieczaniu mieszkań i domów podczas wyjazdów do znajomych, czy na wakacje.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

ZOBACZ TAKŻE: "Niebiescy dzieciom" {◎GALERIA ZDJĘĆ}

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: