Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmiany organizacji ruchu na ul. Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zmiany organizacji ruchu na ul. Głogowskiej
10-07-2019 01:03   Janusz Ludwiczak
Od 10 do 12 lipca 2019 r. w związku z pracami Aquanetu zamknięty będzie wlot i wylot ul. Śniadeckich od strony ul. Głogowskiej. Z kolei w przyszłym tygodniu rozpocznie się remont torowiska. Prace prowadzone będą od Dworca Zachodniego do skrzyżowania z ul. Potworowskiego.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich utrzymany będzie dojazd do ul. Śniadeckich od strony ul. Grunwaldzkiej oraz ulicami: Matejki i Orzeszkowej. Ruch ul. Głogowską w rejonie skrzyżowania w kierunku wyjazdowym z miasta odbywać się będzie lewym pasem.

Ponadto zwężona zostanie lewa jezdnia (wjazdowa) ul. Głogowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Niegolewskich.

W przyszłym tygodniu na ulicę Głogowską wkroczą ekipy MPK. Rozpocznie się remont torowiska na odcinku od Dworca Zachodniego do skrzyżowania z ulicą Potworowskiego i Potockiej.

– Do końca sierpnia zajęty będzie lewy pas (wylotowy) ul. Głogowskiej od Dworca Zachodniego do ul. Potworowskiego oraz lewy pas (wlotowy) od ul. Kanałowej do ul. Gąsiorowskich. W rejonie robót obowiązywać będą zakazy zatrzymywania się oraz ograniczenie prędkości do 30 km/godz. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac – informuje Zarząd Dróg Miejskich.


Komentarze (1)

10-07-2019 13:17:13
eka z małeki
-nie powiem,ciężko jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eka
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: