Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się Szczyt Bałkański. Utrudnienia na Śniadeckich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się Szczyt Bałkański. Utrudnienia na Śniadeckich
04-07-2019 01:16   Janusz Ludwiczak
Niemiecka kanclerz Angela Merkel i brytyjska premier Theresy May mają wziąć udział w Szczycie Bałkanów Zachodnich, który w środę rozpoczął się na MTP. W związku z organizacją wydarzenia kierowców czekają utrudnienia na ulicy Śniadeckich.

W związku z odbywającym się Szczytem Bałkanów Zachodnich na terenie MTP do soboty, 6 lipca włącznie obowiązywać będzie zakaz parkowania i zakaz zatrzymywania się (z możliwością odholowania pojazdów) na ulicy Śniadeckich (od wjazdu na teren MTP do ulicy Grunwaldzkiej). Ponadto na ulicy Śniadeckich wprowadzono jeden kierunek ruchu.

Szczyt Bałkański rozpoczął się w środę. W wydarzeniu mają wziąć udział m.in. niemiecka kanclerz Angela Merkel, brytyjska premier Theresa May oraz inni europejscy przywódcy i unijni politycy.

Podczas wydarzenia przywódcy krajów omawiają kwestie gospodarcze, bieżące zagadnienia z obszaru polityki zagranicznej, tematykę bezpieczeństwa (m.in. w kontekście bezpieczeństwa wewnętrznego, przestępczości zorganizowanej, migracji), wyzwania dotyczące bezpieczeństwa regionalnego oraz kwestie bilateralne i prawne w sprawie przyszłego wejścia sześciu krajów Bałkanów Zachodnich (Czarnogóry, Serbii, Macedonii Północnej, Albanii, Bośni i Hercegowiny oraz Kosowa) do Unii Europejskiej.


Komentarze (2)

05-07-2019 23:15:39
emeryt
Szczyt się zakończył w piątek to dlaczego jeszcze w sobotę utrudnienia.
05-07-2019 13:47:17
eka z małeki
Cieszę się,że jest głośno o Poznaniu nie tylko w Europie,oby tak dalej.Te chwilowe trudności przetrwamy w odróżnieniu od tych jakie zgotowało nam ztm łącznie z całkowitą pogardą próśb i słusznych uwag umęczonych przecież mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: