Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od poniedziałku utrudnienia dla pieszych na Grunwaldzkiej i Ziętary - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od poniedziałku utrudnienia dla pieszych na Grunwaldzkiej i Ziętary
22-06-2019 19:19   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpocznie się budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego po północnej stronie ulicy Grunwaldzkiej, od skrzyżowania z ul. Ziętary do Szylinga.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu i ZDM od poniedziałku, 24 czerwca w związku z budową przyłącza wodociągowego i kanalizacji, zawężane będą odcinki chodnika po północnej stronie ul. Grunwaldzkiej - od skrzyżowania z ul. Szylinga do skrzyżowania z ul. Ziętary.

Na jednym z etapów zajęty zostanie także odcinek chodnika po zachodniej stronie ul. Ziętary, gdzie czasowo wprowadzone zostaną ograniczenia parkowania. Ruch pieszych może odbywać się po kładkach. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu pojazdów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: