Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powaliło drzewa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powaliło drzewa
15-10-2009 07:26   Janusz Ludwiczak
Nie wiele brakowało, a na ulicy Reymonta mogło dojść do tragedii, gdyż w wyniku silnego wiatru i złych warunków atmosferycznych konary drzew spadały na jadące samochody.

Jak informuje Radio Merkury: w kilku przypadkach mogło dojść do tragedii, bo konary spadały na samochody. Tak było m.in w Poznaniu na ulicy Reymonta.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Jednak kierowcy i piesi przy tak silnym wietrze i złych warunkach atmosferycznych powinni szczególnie uważać.

Na początku stycznia 2007 roku wichury osiągające prędkość nawet 80 km/h powaliły drzewo przy ulicy Grunwaldzkiej, przy dawnym kinie Olimpia. Korona drzewa uderzyła wtedy w kiosk z pieczywem i pączkami. Na szczęście wówczas nic nikomu się nie stało. Wichura przewaliła też wtedy drzewa na Cmentarzu Górczyńskim oraz na ulicy Stablewskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: