Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz malowany {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz malowany {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
07-06-2019 00:36   Janusz Ludwiczak
Z okazji Dni Łazarza po raz dwudziesty Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 zorganizował konkurs plastyczny i fotograficzny dla dzieci i młodzieży.

Po raz pierwszy konkurs został przeprowadzony w nowej formule, w ramach Łazarskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbył się w trzech kategoriach: w wieku 6-10 lat, 11-14 lat oraz od 15 do 19 lat.

Uczestnicy mieli dwa tematy do wyboru "Łazarz przyjazny dla zwierząt" lub "Detale architektury Łazarza", a prace należało wykonać w jednej z pięciu technik: rysunek, malarstwo (tempera, plakatówka, pastel, kredka), grafika komputerowa, collage lub fotografia czarno-biała lub kolorowa.

W sumie do konkursu wpłynęło ponad 50 prac. Tym razem zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze głosowania przez samych mieszkańców.

Wystawę autorów Łazarskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży można do końca czerwca oglądać w holu Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego 1.


Komentarze (1)

07-06-2019 07:23:16
pyra
Jakie piekne prace ! mamy utalentowane dzieci i mlodziez na Lazarzu ! Gratuluje talentu !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: