Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rusza remont chodników na Wojskowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rusza remont chodników na Wojskowej
27-05-2019 12:42   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpoczynają się prace związane z remontem chodnika po wschodniej stronie ulicy Wojskowej, na odcinku od Marcelińskiej do Grunwaldzkiej.

W ubiegłym roku wyremontowano chodniki po zachodniej stronie ulicy Wojskowej. Teraz przyszedł czas na stronę przeciwną.

– Tym razem nową nawierzchnię zyska odcinek od posesji o numerze 18 do ul. Marcelińskiej (po stronie wschodniej). Środki na remont zostały przekazane przez Radę Osiedla Święty Łazarz. Zakres prac to wymiana starej nawierzchni chodnika na nową oraz krawężników – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W trakcie prac zawężane będą połówkowo jezdnia i chodnik ul. Wojskowej na powyższym odcinku. Ruch pieszych może odbywać się po kładkach. W miarę możliwości zapewniony pozostanie dojazd i dojście do posesji.

Remont chodników na Wojskowej ma zakończyć się pod koniec czerwca.

– Jednak to nie koniec prac. Zamontowane zostaną słupki chroniące pieszych oraz rośliny, a jesienią zostaną dosadzone drzewa. Dzięki temu piesi zyskają wygodną i przyjazną drogę do przemieszczania się i poprawi się estetyka okolicy – podsumowuje ZDM.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: