Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wiosenne porządki w Ogrodzie Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wiosenne porządki w Ogrodzie Łazarz
10-04-2019 15:07   Janusz Ludwiczak
Od sześciu lat na działce między blokami przy ul. Potockiej, Klub "Krąg" wspólnie z lokalną społecznością i przy współpracy wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty” oraz Kasztelani Ostrowskiej dbają o Ogród Łazarz. W piątek przyszedł czas na wiosenne porządki i sadzenie nowych roślin.

W miniony weekend w Ogrodzie Łazarz odbyły się wiosenne porządki.

– Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu mieszkańców okolicy i ogródkowych wolontariuszy efekty naszych wspólnych działań są widoczne… W pierwsza kwietniowa sobotę przyszedł czas na ogródkowe porządki. Sąsiedzką ekipę wsparła międzynarodowa ekipa wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty” oraz Natalia i Maciej z Kasztelani Ostrowskiej. Miło nam, że coraz więcej osób przekonuje się do potrzeby istnienia takiej przestrzeni. Ważnej dla estetyki, kultury i dydaktyki. – informuje Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".

Ogród Łazarz powstał w 2013 r. w ramach projektu "Generator Malta", realizowanego przy okazji festiwalu teatralnego Malta na skwerze przy ul. Potockiej, pomiędzy budynkami pod numerem 39 i 41. Celem projektu było stworzenie miejsca do integracji mieszkańców, w którym będzie można wypocząć, spotkać się przy wspólnej kawie a także wziąć udział w warsztatach czy wspólnie obejrzeć projekcje filmowe.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: