Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kosmetyczne i fryzjerskie show na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kosmetyczne i fryzjerskie show na MTP
05-04-2019 11:22   Janusz Ludwiczak
W najbliższy weekend Targi zamienią się w wielki salon fryzjersko-kosmetyczny. Salon "Look" i "BeautyVision" to wydarzenie nie tylko dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Zwiedzający będą mogli przetestować nowości i trendy kosmetyczne czy wziąć udział w wielu pokazach. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania wejściówki na targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision".

Targi "Look" i "BeautyVision" zgromadzą firmy z różnych stron świata oraz najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetyków i trendów fryzjerskich. W dwa dni będzie można zdobyć ogromną dawkę profesjonalnej wiedzy, a także zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki niedostępne w regularnej sprzedaży w korzystnych cenach. Targi to także, oprócz profesjonalnej oferty produktowej, wydarzenia podnoszące kwalifikacje i możliwość podejrzenia zmieniających się trendów oraz zdobycia cennych nagród.

Zwiedzający będą wziąć udział w licznych wydarzeniach, które pozwolą nie tylko podnieść kwalifikacje w danej dziedzinie i obserwować zmieniające się trendy, ale także zdobyć cenne nagrody.

W ramach targów fryzjersko-kosmetycznych nie zabraknie wielu pokazów i prezentacji. Jednym z wydarzeń będzie konkurs sztuki fryzjerskiej "Kreator". W programie salonu przewidziano również Otwarte Mistrzostwa Polski "Master of Beauty" – organizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego i Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu konkurs, obejmujący cztery kategorie konkursowe: fryzjerstwo, makijaż profesjonalny, przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz barbering. Organizatorzy przewidzieli również Mistrzostwa Polski w goleniu twarzy na mokro, międzynarodowe mistrzostwa w stylizacji paznokci oraz makijażu.

Targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision" odbędą się w sobotę i niedzielę w godz. od 10:00 do 18:00. Bilety jednorazowe zakupione w kasie kosztują 40 złotych, a dla profesjonalistów 32 zł.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision".
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz dlaczego to właśnie Pani/Panu mamy rozdać zaproszenie na te targi. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do piątku, 5 kwietnia 2019) do godz. 21:00.
Przesyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja 05.04.2019 godz. 22:30: Wejściówki na targi otrzymują:
• Grażyna Sobkiewicz
• Joanna Heller
• Marcin Mielkiewicz
• Weronika Patrykiewicz
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.


Fot: MTP

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: