Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

SP 26 znów koncertuje z myślą o potrzebujących - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
SP 26 znów koncertuje z myślą o potrzebujących
04-04-2019 13:42   redakcja, Szkoła Podstawowa nr 26
Szkoła Podstawowa nr 26 organizuje trzecią edycję Koncertu Charytatywnego. Ubiegłoroczny koncert okazał się dużym sukcesem, na którego fali Szkoła zamierza zebrać jeszcze więcej środków dla potrzebujących. Dochód z imprezy tym razem zostanie przeznaczony na rzecz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe”. Wydarzenie rozpocznie się w piątkowe popołudnie w auli szkoły przy ul. Berwińskiego.

Co należy podkreślić, wolontariusze z poznańskiej podstawówki zadbali o to, by wsparcie szczytnego celu szło w parze z ciekawym programem artystycznym. Podczas koncertu zagrają osoby zaprzyjaźnione ze szkołą, m.in. zespół Loop Trigger.

– Ważną część wydarzenia stanowić będzie licytacja przedmiotów, które przekazane zostały przez tak znane osobistości ze świata kina czy sportu, jak: Dorota Szelągowska, Martyna Wojciechowska, Jerzy Owsiak, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Paweł Domagała i wielu innych. Koncert poprowadzą wolontariusze: uczniowie klas szóstych i siódmych. Nauczyciele pełnią funkcję wspomagającą, natomiast uczniowie - kluczową. W ten sposób chcemy rozwijać wśród uczniów postawy pełne empatii i otwartości na potrzeby innych ludzi – mówi Edyta Rudź-Jaśkowiak dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26.

Rok temu podczas II Koncertu Charytatywnego w SP nr 26, organizatorzy zdołali zebrać datki na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. W tegorocznej edycji Koncertu istnieje realna szansa na poprawienie tego wyniku i jeszcze mocniejsze wsparcie – tym razem dla Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe”.

Koncert rozpocznie się w piątek, 5 kwietnia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Berwińskiego.


Komentarze (1)

04-04-2019 16:34:40
Maćko z Poznańca
Fajnie, super inicjatywa. Popieram.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: