Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie 147 tysięcy zwiedzających odwiedziło Motor Show - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie 147 tysięcy zwiedzających odwiedziło Motor Show
02-04-2019 00:53   Janusz Ludwiczak
Czterodniowe targi motoryzacyjne przyciągnęły na MTP dokładnie 146 718 zwiedzających, którzy zobaczyli ekspozycję przygotowaną przez 170 wystawców. Składało się na nią 5 salonów (samochodowy, motocyklowy, kamperowy, truck oraz detailingu). Zaprezentowano ponad tysiąc pojazdów, które pomieszczone były w 15 pawilonach. Na Targach pokazano 60 modeli premierowych, w tym auta koncepcyjne.

Wiadomo już, że tegoroczny Motor Show odwiedziło 146 718 zwiedzających, jednak o ponad 4,7 tys. mniej niż rok temu (w 2018 było to 151 437 zwiedzających, w 2017 – 135 023).

Na największych targach motoryzacyjnych w Polsce można było zobaczyć najnowsze premiery samochodów, w tym auta przyszłości.

Zwiedzający mogli skorzystać z jazdy samochodem w wirtualnej rzeczywistości na urządzeniu VR oraz możliwość wzięcia udziału w wyścigach samochodów elektrycznych sterowanych na podstawie odczytywanych fal mózgowych, nie zabrakło też symulatora dachowania czy jazd testowych.

Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem Mobilności jutra, a to znaczy, że poza miejscem na prezentację aut autonomicznych, koncepcyjnych, elektronicznych, hybrydowych oraz zasilanych wodorem, stworzyła przestrzeń do merytorycznej debaty.

Kolejne targi motoryzacyjne odbędą się już za rok, od 26 do 29 marca 2020 r., zaś od 25 do 27 października na MTP odbędą się Targi Pojazdów Zabytkowych "Retro Motor Show".


Komentarze (2)

02-04-2019 17:24:21
REDAKCJA
@a: Docelowo planowana jest forma zmiany komentowania, najprawdopodobniej będzie możliwość tylko komentowania z FB. Póki co obowiązuje system komentowania taki jak na większości serwisów i portali internetowych
02-04-2019 12:59:38
a
wprowadzcie na Lazarz pl zeby była taka opcja cytowania jak na epoznan bo teraz to nie wiadomo kto komu na co odpowiada
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe - obcokrajowców mieszkających w PoznaniuODWOŁANE

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: