Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie SP26 zostali hokejowymi Mistrzami Wielkopolski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczniowie SP26 zostali hokejowymi Mistrzami Wielkopolski
11-03-2019 05:01   Janusz Ludwiczak
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Podstawowej nr 26 zdobyli złoto podczas Mistrzostw Wielkopolski w hokeju.

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Wielkopolski w hokeju - Zimowego Grand Prix Dzieci, które odbyło się w Stęszewie członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego ze Szkoły Podstawowej nr 26 zdobyli złoto.

– Były to halowe Mistrzostwa Wielkopolski dzieci. Odbyły się w sumie cztery turnieje, w niedzielę rozegrano finał. W zawodach wzięły udział dzieci z rocznika 2008 i młodsi – mówi Hieronim Stawujak, trener drużyny.

W ćwierćfinale młodzi hokeiści z Berwińskiego pokonali 7:0 WKS Grunwald, a półfinał z LKS Rogowo zakończył się wynikiem 5:1 dla UKS SP26 Poznań. W finale UKS SP26 zremisował 2:2 z UKS Swarek Swarzędz, jednak mecz udało się wygrać 2:1 po karnych - dogrywce.

– Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 26 walczyli dzielnie, aby utrzymać zeszłoroczny tytuł mistrza Wielkopolski w hokeju. Turnieje i eliminacje do finału nie były łatwe. Silne drużyny były naszymi przeciwnikami. Nasze dzieci dały z siebie wszystko i wygrały kolejny turniej broniąc tytuł hokejowego Mistrza Wielkopolski. Gratulacje dla dzieci i rodziców – podsumowuje Justyna Bielawska, kierownik drużyny.


Komentarze (3)

11-03-2019 15:48:26
miesz(k)aniec
Gratulacje
11-03-2019 10:08:25
pyra
Gratulacje dla zawodnikow za zwyciestwo ! Takze dla trenera.
11-03-2019 08:36:10
Kibic
Gratuluję trenerowi Panu Hieronimowi Stawujakowi, zawodnikom i rodzicom!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: