Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Mistrzowie parkowania" zastawiają nawet chodniki i przejścia na Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Mistrzowie parkowania" zastawiają nawet chodniki i przejścia na Głogowskiej
22-01-2019 01:38   Janusz Ludwiczak
"Ja tylko na chwilę. Muszę tu zaparkować, nie ma nigdzie wolnych miejsc" – to najczęstsze wymówki kierowców, którzy parkują gdzie popadnie. Nasz Czytelnik sfotografował kilku "mistrzów parkowania" na Głogowskiej.

Nie ma dnia, by niektórzy kierowcy parkowali na chodnikach, na przejściach dla pieszych czy nawet na samych skrzyżowaniach.

O "mistrzach parkowania" piszemy wielokrotnie. Jednym z powodów parkowania w miejscach niedozwolonych jest zapewne brak wolnych miejsc postojowych, jednak nie usprawiedliwia to kierowców od pozostawienia swoich czterech kółek na chodnikach, na przejściach dla pieszych czy nawet na skrzyżowaniach.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o słupkach, które pojawiły się na ulicy Kasprzaka przy Morawskiego. Miały one uniemożliwić kierowcom nielegalne parkowanie na chodniku i przy przejściu dla pieszych. Jednak i w tym przypadku część zmotoryzowanych okazała się bardziej sprytniejsza.

Tym razem od naszego Czytelnika otrzymaliśmy "mistrzów parkowania", którzy zastawili chodniki i przejścia dla pieszych na głównej ulicy Łazarza.

Kierowców, którzy parkują w miejscach niedozwolonych najlepiej wraz ze zdjęciem, z widoczną tablicą rejestracyjną można zgłaszać do Straży Miejskiej wysyłając mms lub e-mail na adres: sm@um.poznan.pl, korzystając z formularza internetowego lub przesyłając zgłoszenie za pomocą smarftonowej aplikacji "Interwencje".

My również zachęcamy do do przesyłania informacji i zdjęć. Gdzie kierowcy parkują nielegalnie? W jakich miejscach są "mistrzowie parkowania"?
Czekamy na Państwa sygnały na Kontaktowej Platformie Czytelników ŁAZ@RZ24: za pośrednictwem naszego formularza na stronie: www.24.lazarz.pl lub przez e-mail: 24@lazarz.pl


Fot: Maciej S.
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Kasprzaka/Morawskiego: pomimo postawienia słupków kierowcy parkują na chodniku

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (2)

22-01-2019 23:23:41
Pieszy Miejski
Ciągle mówimy o ulicy przy której znajduje się siedziba SM, fyrtlu gdzie kierowcy są ofiarami polityki miasta i nie można im robić na złość. Należy się cieszyć, że nie wpadli na chodnik z większym impetem https://lazarz.pl/?id=2&nr=447 | Wypadek przy Zachodnim: auto staranowało barierkę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=1251 | Pocztowa furgonetka zderzyła się z radiowozem Nadzoru Ruchu MPK - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=1285 | Samochód wjechał w przystanek - dwie kobiety zostały ranne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=1389 | Zderzenie policyjnego radiowozu z Renault Kangoo - 6 rannych, w tym 5 policjantów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=1660 | Wypadek na skrzyżowaniu Głogowskiej i Stablewskiego: kraksa 3 aut i jedna osoba poszkodowana - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=1944 | Zderzyły się dwa auta - przez 1,5 godziny Głogowską nie jeździły tramwaje - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl/?id=2&nr=2053 | Audi(cą) w tramwaj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki https://lazarz.pl
22-01-2019 19:45:09
Tomek
Odholowac i się nauczy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: