Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od obrączek po limuzyny – w niedzielę na MTP odbędą się Targi Ślubne. Mamy wejściówki {☺KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od obrączek po limuzyny – w niedzielę na MTP odbędą się Targi Ślubne. Mamy wejściówki {☺KONKURS}
11-01-2019 10:43   Redakcja
W niedzielę już po raz 15. na MTP otwarty zostanie nowy sezon ślubny, a to dzięki największym Targom Ślubnym w Polsce i Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej. Widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy zespołów, pokazy szkół tańca, prezentacje cukierników i oferty blisko 300 wystawców – to wszystko co czekać będzie na zwiedzających. Dodatkowymi atrakcjami będzie losowanie romantycznej wycieczki do Rzymu czy casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą 2019. Imprezę poprowadzi znany prezenter telewizyjny – Olivier Janiak. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania zaproszenia na niedzielne Targi Ślubne, które do wygrania są w naszym konkursie.

Kilkadziesiąt nagród dla Narzeczonych
W zbliżającej się edycji Targów hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora - romantyczna wycieczka do Rzymu! 4 dni w Rzymie, przelot, hotel i wiele innych atrakcji. Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez Sponsorów, jak np. suknie ślubne, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, dekoracje, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod podany na scenie numer. Proste!

Kilkuset Wystawców
Na Targach pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. W branży foto-video i multimediów na pewno pojawią się nowinki techniczne. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów.
Tłumy zwiedzających oblegają zawsze stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z zalet imprezy targowej. Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą szkół tańca. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i klasyki.

Kilkugodzinny program sceniczny
Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Olivier Janiak, który poprowadzi program sceniczny. W jego trakcie odbędą się oszałamiające pokazy ody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu mody męskiej, a także degustacji pysznego weselnego tortu. Program sceniczny będzie oczywiście urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi oraz wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Na koniec odbędzie się wyczekiwany finał konkursu, czyli walka o wspaniałą wycieczkę do Rzymu.

Casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą
Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych. Każda edycja rozpoczyna się castingiem na naszych Targach, gdzie wspólnie z fotografem czekamy na kandydatki. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana Finałowa 10, która powalczy o miano Najpiękniejszej Panny Młodej podczas Gali Finałowej. Przewidywany termin to początek marca 2019 roku.

Informacje dla zwiedzających
Targi Ślubne wraz z XV Wielką Poznańską Galą Ślubną odbędą się w niedzielę, 13 stycznia w godz. od 10:00 do 18:00 w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety kosztują 27 złotych (dla dzieci do lat 10 wstęp wolny). Wstęp przez Hol Główny MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na niedzielne Targi Ślubne.
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz dlaczego to właśnie Panu/Pani mamy rozdać zaproszenia na Targi Ślubne na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do piątku, 11 stycznia 2019) do godz. 22:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Aktualizacja 11.01.2019 godz. 22:09: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia.
A oto wybrane odpowiedzi:
"Ślub w moim życiu to ważna sprawa. Planowanie i zamawianie to nasze zadania, chce wygrać bilet na Targi ślubne bym móc skorzystać ze wszystkich okazji. Obrączki czas już zamawiać i dodatki czas już kupować. Na Targach wszystko idzie dostać i a przy okazji fajnie spędzić czas. Z narzeczonym chętnie byśmy poszli i do naszego ślub się przygotowali"
Podwójne zaproszenie otrzymują:
• Ewelina Mielcarek i Łukasz Konieczny
• Danuta Szymkowiak

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

11:00
ul. Dmowskiego - skwer między "deską" a Przedszkolem 44
"Sprzątamy Łazarz"

21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: