Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja zaprasza Babcie i Dziadków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja zaprasza Babcie i Dziadków
09-01-2019 01:24   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji zaprasza seniorów na spotkanie profilaktyczne zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Osoby starsze, często padają ofiarą różnych przestępstw. Sami Seniorzy podkreślają, że ich bezpieczeństwo osobiste jest dla nich sprawą ważną. Jednocześnie powszechne jest postrzeganie tego problemu na rynku usług. Tymczasem zastosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa sprawia, że możliwe jest ograniczenie tego typu przestępstw.

Podczas spotkania, które odbędzie się w środę, 30 stycznia o godz. 12:00 w sali nr 220 Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 przedstawione zostaną praktyczne informacje, jak Seniorzy powinni dbać o swoje bezpieczeństwo osobiste w miejscach publicznych oraz w domu i na rynku usług. Szczególną uwagę prowadzący zwrócą na przedstawienie nowych metod działania oszustów, bezpieczeństwo bankowe, w ruchu drogowym oraz przeciwpożarowe.

Zgłoszenie uczestnictwa można dokonywać telefonicznie pod numerem 61 841 56 97 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.

Partnerami konferencji są: Państwowa Straż Pożarna, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa, Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Liczba miejsc jest ograniczona.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

ZOBACZ TAKŻE: Senior bezpieczny nie tylko od święta

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: