Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy nocne jeżdżą inaczej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
  WYBORY ŁAZARSKIE 2019 - niedziela 24 marca 8:00-20:00 gdzie głosować? | mapa obwodów | jak głosować? | kandydaci | serwis informacyjny

Autobusy nocne jeżdżą inaczej
09-12-2018 04:19   Janusz Ludwiczak
Szczególną uwagę powinni zwrócić pasażerowie korzystający z komunikacji nocnej.

Od poniedziałku, 3 grudnia do odwołania autobusy linii nocnych kursują inaczej ulicą Roosevelta. W związku z prowadzonymi pracami przy remoncie nawierzchni na węźle Kaponiera autobusy linii nocnych nie zatrzymują się na przystankach tramwajowych "Most Teatralny", "Rondo Kaponiera" oraz "Most Dworcowy".

Obowiązuje zakaz ruchu dla wszelkich pojazdów kołowych po torowisku na ul. Roosevelta między Mostem Teatralnym a rondem Kaponiera oraz między ul. Bukowską a Mostem Dworcowym. Na tym etapie prac zakazem nie będą objęte odcinki torowisk: w środku ronda Kaponiera, na odcinku ul. Roosevelta od ronda Kaponiera do ul. Bukowskiej oraz w osi ulic Zwierzyniecka – Święty Marcin (od domu studenckiego Jowita do Mostu Uniwersyteckiego). Zakaz dotyczy linii nr 232, 233, 234, 236, 238, 243, 246, 248, 249 i 252, a także linii 240 i 242 na odcinku Most Teatralny – ul. Bukowska (możliwy wjazd na przystanek tramwajowy „Bałtyk”). Zakaz nie dotyczy linii nr 48, 59, 63, 69, 77 – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Autobusy linii nr 238, 249 i 252 z centrum w kierunku Łazarza nie zatrzymują się na przystankach tramwajowych "Most Teatralny", "Rondo Kaponiera" oraz "Most Dworcowy". Pasażerowie powinni korzystać z tymczasowych przystanków, które znajdują się przy chodniku, równolegle do przystanków tramwajowych.

Dodajmy, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się budowa nowej trasy tramwajowej na Naramowice. Od piątku, 14 grudnia zamknięta zostanie pętla Wilczak. Tramwaje linii nr 3 dojeżdżać będą na Połabską.


R E K L A M A

Komentarze (3)

14-12-2018 16:35:33
eka z małeki
-dla przypomnienia!!!Przed P.Jaśkowiakiem panował duet(nie)Szczęsny-Kaczmarek/R.Grobelny,wtedy się działo!!!Potem nastąpił totalny GROBELIZM ,pamięć ludzka jest krótka,a zwłaszcza wśród napływu-ONE wierzą w to co IM-niektóre GŁOSZĄ!!!Nie myślą samodzielnie i to jest wręcz grożne!!!Na miejscu PANA PREZYDENTA JAŚKOWIAKA też bym to towarzystwo delikatnie mówiąc o...kał,one już niczego zrozumieją taka genetyka i już!!!...Pełne poparcie od swoich..................eka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13-12-2018 00:10:23
Zzzsd
as Przeciez Jaskowiak tego nie budował od samego początku tylko przejął juz prawie wykończony bubel po poprzedniku????
09-12-2018 19:19:52
as
Haha 6 lat remontu Kaponiery i juz remont.... Brawo Jaskowiak i zacofany Poznaniu

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

mar

do 23-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Sakralia" - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„ZIMY ŻAL”- widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". Artyści wspólnie z publicznością wykonają utwory nawiązujące do przełomu zimy i wiosny. Go

24

mar

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
►WIĘCEJ: www.wybory2019.lazarz.pl
głosowanie w godz. 8:00-20:00

26

mar

10:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
I Przedszkolny Przegląd Teatralny- z udziałem dzieci ze wszystkich łazarskich przedszkoli.

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki z „KRAINY ŁAGODNOŚCI” zaśpiewa Tomasz Bateńczuk
(bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie od 4.03.)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: