Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy nocne jeżdżą inaczej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy nocne jeżdżą inaczej
09-12-2018 04:19   Janusz Ludwiczak
Szczególną uwagę powinni zwrócić pasażerowie korzystający z komunikacji nocnej.

Od poniedziałku, 3 grudnia do odwołania autobusy linii nocnych kursują inaczej ulicą Roosevelta. W związku z prowadzonymi pracami przy remoncie nawierzchni na węźle Kaponiera autobusy linii nocnych nie zatrzymują się na przystankach tramwajowych "Most Teatralny", "Rondo Kaponiera" oraz "Most Dworcowy".

Obowiązuje zakaz ruchu dla wszelkich pojazdów kołowych po torowisku na ul. Roosevelta między Mostem Teatralnym a rondem Kaponiera oraz między ul. Bukowską a Mostem Dworcowym. Na tym etapie prac zakazem nie będą objęte odcinki torowisk: w środku ronda Kaponiera, na odcinku ul. Roosevelta od ronda Kaponiera do ul. Bukowskiej oraz w osi ulic Zwierzyniecka – Święty Marcin (od domu studenckiego Jowita do Mostu Uniwersyteckiego). Zakaz dotyczy linii nr 232, 233, 234, 236, 238, 243, 246, 248, 249 i 252, a także linii 240 i 242 na odcinku Most Teatralny – ul. Bukowska (możliwy wjazd na przystanek tramwajowy „Bałtyk”). Zakaz nie dotyczy linii nr 48, 59, 63, 69, 77 – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Autobusy linii nr 238, 249 i 252 z centrum w kierunku Łazarza nie zatrzymują się na przystankach tramwajowych "Most Teatralny", "Rondo Kaponiera" oraz "Most Dworcowy". Pasażerowie powinni korzystać z tymczasowych przystanków, które znajdują się przy chodniku, równolegle do przystanków tramwajowych.

Dodajmy, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się budowa nowej trasy tramwajowej na Naramowice. Od piątku, 14 grudnia zamknięta zostanie pętla Wilczak. Tramwaje linii nr 3 dojeżdżać będą na Połabską.


Komentarze (3)

14-12-2018 16:35:33
eka z małeki
-dla przypomnienia!!!Przed P.Jaśkowiakiem panował duet(nie)Szczęsny-Kaczmarek/R.Grobelny,wtedy się działo!!!Potem nastąpił totalny GROBELIZM ,pamięć ludzka jest krótka,a zwłaszcza wśród napływu-ONE wierzą w to co IM-niektóre GŁOSZĄ!!!Nie myślą samodzielnie i to jest wręcz grożne!!!Na miejscu PANA PREZYDENTA JAŚKOWIAKA też bym to towarzystwo delikatnie mówiąc o...kał,one już niczego zrozumieją taka genetyka i już!!!...Pełne poparcie od swoich..................eka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13-12-2018 00:10:23
Zzzsd
as Przeciez Jaskowiak tego nie budował od samego początku tylko przejął juz prawie wykończony bubel po poprzedniku????
09-12-2018 19:19:52
as
Haha 6 lat remontu Kaponiery i juz remont.... Brawo Jaskowiak i zacofany Poznaniu

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

sty

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert muzyki renesansowej i barokowej w wykonaniu zespołu Discors Concordia

25

sty

do 27-01-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych FCI
Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy Krystyny Czarneckiej-Augustyniak

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z kazaniem (ks. mitrat Paweł Minajew) - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

29

sty

15:00
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego ul. Przybyszewskiego 37
Koncert noworoczny dla seniorów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: