Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zielony fyrtel w Po-dzielni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zielony fyrtel w Po-dzielni
14-11-2018 09:04   Janusz Ludwiczak
Zieleńce, skwery, parki, ukwiecone balkony widziane oczami mieszkańców będzie można zobaczyć na wystawie "Zielony Fyrtel w obiektywie".

O godz. 18:00 w Po-Dzielni, mieszczącej się w sklepowej witrynie przy ul. Głogowskiej 27 odbędzie się wernisaż wystawy "Zielony Fyrtel w obiektywie", którą zorganizowało Stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko.

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy chętni – jego celem było zaprezentowanie walorów artystycznych poznańskiej przyrody, flory i ciekawych miejsc na planie zielonego Poznania, w tym także samego ogrodu społecznego Kolektywu Kąpielisko. Zdjęcia można było nadsyłać do końca września.

– Wernisaż, mamy nadzieję, będzie okazją nie tylko do obejrzenia prac nagrodzonych i zakwalifikowanych do finału konkursu, rozdania nagród ale też do rozmów na tematy związane zarówno z fotografia jak też przyrodą i ogrodami społecznymi – informują organizatorzy.

Wernisaż odbędzie się o godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać w Po-Dzielnia (ul. Głogowska 27) do 28 listopada, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: