Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wymienią sufit - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wymienią sufit
24-09-2009 00:14   Janusz Ludwiczak
Dziesięć metrów sufitu w przejściu podziemnym pomiędzy peronami, a Dworcem Głównym i Zachodnim wymieni niebawe PKP. Inwestycja kosztować będzie 15 tysięcy złotych.

Na początku września oberwał się sufit, a ściślej płyta w przejściu podziemnym, łączącym perony z Dworcem Głównym i Zachodnim PKP.

W najbliższym czasie Zakład Linii Kolejowych PKP wymieni 10 metrów sufitu. Ponadto dokładnie skontrolowane zostaną wszystkie płyty podczepione pod sufitem. Po kontroli okaże się, czy potrzebny będzie dalszy remont.

Poznański dworzec kolejowy nie ma wyjątkowego szczęścia. W lipcu z powodu ulew kilkukrotnie zalane zostało przejście podziemne. W środę ponad 500 osób ewakuowanych zostało z powodu informacji o podłożeniu bomby na terenie dworca.


Komentarze (1)

24-09-2009 11:50:06
max
Żałosne, wymienią tylko sufit? 3 lata do Euro - dokładnie 20 i 12 miesięcy zostało. My chcemy nowego dworca, a nie nowego sufitu! Szkoda, że wczoraj nie była to prawdziwa informacja o bombie na dworcu. Przynajmniej zaczęto budować nowy dworzec. Pestka dalej czeka na przedłużenie do Zachodniego.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: