Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Włodzimierz Nowak szóstym kandydatem na prezydenta Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Włodzimierz Nowak szóstym kandydatem na prezydenta Poznania
05-09-2018 15:21   Janusz Ludwiczak
Znany społecznik Włodzimierz Nowak będzie kandydatem na prezydenta Poznania. Będzie on startował z listy komitetu "Poznań Odnowa", który wystawi również swoich kandydatów do rady miasta.

Do tej pory o fotel gospodarza Poznania chciał ubiegać się pięciu kandydatów: Jacek Jaśkowiak z ramienia PO i Nowoczesnej, Tadeusz Zysk z PiS, Jarosław Pucek ("Dobro Miasta"), Dorota Bonk-Hammermeister (Prawo do Miasta) oraz Tomasz Lewandowski (Lewica). Teraz pojawił się szósty kandydat.

Włodzimierz Nowak, który do niedawna był członkiem Stowarzyszenia Prawo do Miasta chce teraz zostać prezydentem Poznania. Kandydat komitetu "Poznań Odnowa" jest społecznikiem, działa na Grunwaldzie oraz w inicjatywie "Nowa Głogowska nas połączy", która ma na celu zwężenie głównej ulicy Łazarza. Włodzimierz Nowak walczy o uspokojenie ruchu samochodowego i rozwiązania urbanistyczne przyjazne dla pieszych oraz rowerzystów.

Komitet "Poznań Odnowa" niebawem ma przedstawić swój program wyborczy.

Jednak kandydatów na prezydenta miasta może być aż siedmiu. Zarejestrowany został komitet o podobnej nazwie "Poznań Od nowa Inicjatywa Społeczna". Według informacji Radia Poznań, jest on powiązany z grupą działaczy osiedlowych ze Strzeszyna, a kandydatem na prezydenta Poznania ma być Wojciech Bratkowski z Rady Osiedla Strzeszyn.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.


Komentarze (4)

06-09-2018 14:39:23
Asiulka
Kompletnie nie ma na kogo głosować. Co kandydat to gorszy.
06-09-2018 08:14:31
poznaniak
Hmmm wydaje mi się, że rowerzystów mamy dosyć.
05-09-2018 23:49:19
Czech
Każdy, byle nie on!
05-09-2018 21:16:44
Łazarzanin
To już jest przesada. Jak kogoś nigdzie nie chcą to zakłada nowy komitet żeby tylko "dorwać się do koryta". Zamiast się pchać na siłę i próbować zmienić otoczenie pod własne "widzi mi się" proponuję przeprowadzic się tam gdzie wszystko będzie idealne a Poznań zostawić w spokoju.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: