Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POSiR zaprasza na "pożegnanie lata" pod pływalnię w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POSiR zaprasza na "pożegnanie lata" pod pływalnię w Parku Kasprowicza
30-08-2018 05:39   Janusz Ludwiczak
Pokazy strażackie, występy artystyczne, rodzinny turniej siatkówki plażowej oraz animacje, konkursy i zabawy dla dzieci – to wszystko znajdzie się w programie festynu, którym POSiR zakończy akcję "Lato 2018" i tegoroczne wakacje. W niedzielne południe przy pływalni letniej w Parku Kasprowicza rozpocznie się trzygodzinny festyn.

W pobliżu wejścia na pływalnię letnią w Parku Kasprowicza pojawi się scena, a wokół niej znajdą się dmuchane atrakcje dla najmłodszych. Udział w imprezie zapowiedziała także Państwowa Straż Pożarna, która pokaże dzieciom wóz strażacki oraz sprzęt gaśniczy. W programie znajdzie się ponadto malowanie buzi oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

– Jak zawsze na imprezach organizowanych przez POSiR nie może zabraknąć sportu. W czasie festynu zaprosimy poznaniaków na specjalny pokaz, na którym będzie można poznać coraz popularniejszą dyscyplinę zespołową, jaką jest lacrosse. Równolegle z festynem będzie trwał turniej siatkówki plażowej "Trójki Rodzinne". Mogą się do niego zapisywać drużyny złożone z jednej osoby dorosłej oraz dwójki dzieci. Udział w turnieju, podobnie jak uczestnictwo w festynie jest bezpłatne. Zgłoszenia turniejowych trójek można wysyłać mailowo na adres mos@posir.poznan.pl albo zostawić u organizatorów w Parku Kasprowicza w dniu turnieju. Liczba miejsc jest ograniczona – zapowiada Filip Borowiak, rzecznik Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Festyn odbędzie się w niedzielę, 2 września w godz. od 12:00 do 15:00 przy pływalni letniej w Parku Kasprowicza. Wstęp wolny.


Komentarze (1)

01-09-2018 14:51:45
Parkma
Skandal! Kolejna sobota zakłócona łomotem. Tydzień temu dwudniowy festiwal żarcia, któremu oczywiście musi towarzyszyć wielogodzinny łomot. Dziś kolejne imprezy. Tym gorzej, że jedna z nich organizowana jest przez podmiot miejski. Parki są miejscami wypoczynku, rekreacji i sportu. Miejscami ciszy. Patologiczna maniera organizowania w parkach imprez z nagłośnieniem jest niezgodna z prawem (regulaminy parkowe, Kodeks Wykroczeń) i sprzeczna z celami, dla których zakłada się parki. Skutki hałasu są rujnujące dla zdrowia. Szczególnie w miastach powinniśmy dbać o istnienie stref ciszy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

15

gru

Palmiarnia Park Wilsona
Dzień Herbaty - proces powstawania, warsztaty
w godz. 11:00-14:00

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: