Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Chociszewskiego i Jarochowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Chociszewskiego i Jarochowskiego
26-08-2018 22:58   Janusz Ludwiczak
Dzień bez stłuczki dniem straconym. Do kolejnej kolizji doszło w niedzielę wieczorem na skrzyżowaniu ulic Chociszewskiego i Jarochowskiego.

Do zderzenie Seicento z innym samochodem doszło krótko przed godz. 21. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Drogówka przyjechała na miejsce dopiero godzinę po wezwaniu. Okoliczności kolizji wyjaśnia Policja.


Fot: Gosia Wawro, Rafał Garczyński
Zdjęcia przesłane przez naszych Internautów na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Samochód wjechał w sygnalizator na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kasprzaka

ZOBACZ TAKŻE: Hetmańska/Dmowskiego: samochód wjechał na torowisko i zablokował przejazd tramwajów

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl albo sms/mms: 503 420 675.
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (4)

31-08-2018 06:27:51
Negatyw
Tam nic nie widać - przez auta parkujące wzdłuż krawężników. Albo tego zabronić i regularnie zakładać blokady, albo wprowadzić sygnalizację świetlną, która powinna tam być od dawna... (!!!!!).
28-08-2018 00:07:28
e-raf
Na ul. Chociszewskiego do Jarochowskiego po stronie południowej wprowadzono zakaz postoju - faktycznie nie było innej rady. Parkowanie jest możliwe tylko po stronie północnej, czyli po stronie poczty. Jest jednak króciutki newralgiczny odcinek między wjazdem na podwórko obok poczty a skrzyżowaniem z Jarochowskiego. Na tym króciutkim odcinku powinien być zakaz zatrzymywania się i postoju, bo widoczność dla kierowców wyjeżdżających z Jarochowskiego jest równa zeru!!! Zgłaszałem tę sprawę do ZDM-u, ale - jak widać - bez skutku... A to niby taki "drobiazg".
27-08-2018 19:09:39
Ewa M.
Może Rada Osiedla dołoży pieniądze do sygnalizacji, a nie wyrzuca na "pożegnanie Rynku Łazarskiego" !
27-08-2018 08:58:07
poznanianka
Lazarz coraz bardziej niebezpieczny.Ciasno.A gdzie słuzby odpowiedzialne .Policja , Straż Miejska.Czytelnie oznacznone miejsca dla pieszych( wyrażne zebry ) ,znaki drogowe.Będzie trudniej ,bo zaczyna się rok szkolny .Przybędą mieszkać studenci.I pośpiech. Sygnalizacje swietlne . Bez zapalania się ( informacja b. istotna ).Chodząc ulicami Łazarza nie potrafię dostrzec pracowników kontrolujących i naprawiających ( a raczej także sprawdzających ) prawidłowość działania sygnalizacji dla pieszych.W czyim to zakresie obowiązków.???? Może warto informować mieszkańców o obowiązkach poszczegolnych instytucji .Gdzie można składać informacje , adres, telefon.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: