Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szykują się utrudnienia dla kierowców jadących Hetmańską z Wildy na Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szykują się utrudnienia dla kierowców jadących Hetmańską z Wildy na Łazarz
04-08-2018 00:18   Janusz Ludwiczak
Od niedzieli kierowców czekają utrudnienia w ruchu na ulicy Hetmańskiej.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu od 5 do 12 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Hetmańskiej, w związku z wymianą torowiska na wyjeździe z zajezdni tramwajowej przy ulicy Madalińskiego.

Na północnej jezdni ulicy Hetmańskiej nastąpią wygrodzenia pasów ruchu za skrzyżowaniem z ulicą 28 Czerwca 1956 r. do stacji paliw.

W pierwszym etapie ruch będzie odbywał się po skrajnym prawym pasie. W drugim etapie ruch prowadzony będzie po dwóch skrajnych pasach ruchu. Dodatkowo nastąpi zmiana organizacji ruchu na wlocie ulicy Hetmańskiej przed ulicą 28 Czerwca 1956 r. Skrajny prawy pas ruchu w ulicy Hetmańskiej będzie wyznaczony tylko jako prawoskręt w ulicę 28 Czerwca 1956 r.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: