Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PSL nie wystawi kandydata na prezydenta Poznania, ale za to chce mieć pełne listy do rady miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PSL nie wystawi kandydata na prezydenta Poznania, ale za to chce mieć pełne listy do rady miasta
30-07-2018 00:31   Janusz Ludwiczak
– Wystawimy pełne listy do poznańskiej rady miasta – zapowiedział Wojciech Jankowiak, wicemarszałek województwa i szef lokalnych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. PSL jednak nie wystawy kandydata na prezydenta Poznania.

– Podobnie jak to było i poprzednio, nie zdecydowaliśmy o wystawieniu własnego kandydata na prezydenta Poznania. Na razie nie prowadzimy też rozmów dotyczących poparcia kogokolwiek. Mieliśmy w tej kwestii pewne zainteresowanie ze strony lewicy. Wielu naszych działaczy chciałoby poprzeć kandydaturę obecnego prezydenta Jacka Jaśkowiaka – powiedział Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Jankowiak, wicemarszałek województwa wielkopolskiego i szef lokalnych struktur partii.

PSL zamierza za to wystawić kandydatów do rady miasta.

– Wystawimy za to pełne listy do poznańskiej rady miasta. W poprzednich wyborach uzyskaliśmy poparcie sięgające 3,8 proc. To jest oczywiście poniżej progu, natomiast jest to o tyle optymistyczny wynik, że bywały wybory, gdy ten wynik oscylował wokół 1,5 proc. Notujemy więc pewien wzrost i być może teraz uda się ten próg przekroczyć – zaznaczył Wojciech Jankowiak.

Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej w połowie października.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: