Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"5" dojeżdża tylko do Kórnickiej, "18" jeździ przez dolny i górny taras Rataj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"5" dojeżdża tylko do Kórnickiej, "18" jeździ przez dolny i górny taras Rataj
20-07-2018 22:50   Janusz Ludwiczak
Z powodu awarii torowiska na trasie Kórnickiej od piątkowego wieczoru do odwołania "piątka" dojeżdża tylko do przystanku "Kórnicka", zaś tramwaje linii nr 16, 17 i 18 jadą objazdem przez Zamenhofa.

Usterka jest tak pilna do usunięcia, że MPK zdecydowało się na rozpoczęcie naprawy torowiska w piątek od godz. 19. Zamknięty został odcinek trasy Kórnickiej od Jana Pawła II do tunelu.

Do odwołania "piątka" od strony ronda Rataje dojeżdża tylko do przystanku "Kórnicka", po czym skręca w lewo i przez Most Rocha wraca na Łazarz i Górczyn.

Tramwaje linii nr 16 i 18 jadą objazdem przez Zamenhofa, rondo Starołęka, Hetmańską, rondo Żegrze i Chartowo, a następnie tunelem pod ul. Piaśnicką na Franowo. Przez dolny taras Rataj kursują również tramwaje linii nr 17.

Na trasie:
RONDO RATAJE – Jana Pawła II – Warczygłowy (przy galerii Posnania) – Pleszewska – Brneńska – Milczańska – Inflancka – Piaśnicka – PIAŚNICKA uruchomiono autobusową komunikację zastępczą "za tramwaj".
Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na trasie, w tym na przystanku "Kórnicka" przy galerii Poznania (na ul. Jana Pawła II) oraz przy kościele na os. Tysiąclecia.

Utrudnienia mają potrwać do końca weekendu.

Aktualizacja 23.07.2018: Awaria na trasie Kórnickiej została usunięta. Od poniedziałkowego poranka tramwaje kursują już normalnie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: