Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wszędzie są śmieci" – tak wygląda parking Biedronki przy Łukaszewicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wszędzie są śmieci" – tak wygląda parking Biedronki przy Łukaszewicza
08-07-2018 12:12   Janusz Ludwiczak
Porozrzucane stare szmaty, plastikowe butelki, papierki po opakowaniach – tak wygląda parking i jego otoczenie przy dyskoncie sieci Biedronka – alarmuje nasza Czytelniczka.

– To jest jeden wielki śmietnik. Tak wygląda parking wraz z przylegającym terenem zielonym przy Biedronce. Kto jest odpowiedzialny za ten teren? Dlaczego na Łazarzu jest brudno? Ktoś bierze za to pieniądze i nie sprząta. Ręce opadają. Dlaczego obywatel musi to zgłaszać? Teren ten powinien być sprzątany codziennie, przecież samo się nie posprząta – alarmuje na ŁAZ@RZ24 Kontaktowej Platformie Czytelników nasza internautka Ania K [nazwisko na prośbę Czytelniczki do wiadomości redakcji, bez podania do publicznej wiadomości].

Na przesłanych zdjęciach od naszej Czytelniczki widać, że na całym parkingu i przylegającym terenie zielonym porozrzucane są plastikowe butelki, papierki po opakowaniach, a nawet stare szmaty.

Oczywiście wiele zależy od kultury ludzi, którym jak widać ciężko wrzucić odpady do śmietnika, jednak za porządek odpowiedzialny jest również jego właściciel, dlatego sprawę przekazaliśmy do Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela Biedronki. Czekamy na odpowiedź.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Anna K.
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Łazarz jest brudny

ZOBACZ TAKŻE: Na szkole nie ma już "gestapo" – obraźliwe graffiti na budynku ZSGL zostało usunięte

ZOBACZ TAKŻE: Okolice skrzyżowania Kasprzaka i Winklera zamieniły się w śmietnik

ZOBACZ TAKŻE: Marcelińska: Strażnicy znaleźli dokumenty z danymi osobowymi na śmietniku firmy

ZOBACZ TAKŻE: Nielegalne wysypisko przy zbiegu Dmowskiego i Hetmańskiej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl albo sms/mms: 503 420 675.
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (6)

11-07-2018 22:03:50
spacerowicz
Markety zarabiają miliony a nie mogą zadbać o czystość wokół swoich placówek ???
09-07-2018 18:29:16
L.
Równie nieregularnie delikatnie mówiąc jest sprzątany teren przy Biedronce na ul. Strusia mieszczący się w odnowionym budynku, którego użytkownikiem jest także Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Nie wiem, kto tutaj jest odpowiedzialny za porządek, ale dotkliwy mandat może by pomógł.
09-07-2018 14:08:26
poznanianka
Nasza chata skraja.Smietnik owszem .Ale wokół smród i brud. Przykład Kolejowa 30)31 smietniki całkiem , ale jeden krok dalej ogrodzenie , pojemniki , w środku i w okół zieleni smietnisko.I dalej idąc wzdłuż Lukaszewicza ,zburzono niebieski budynek warzzywniaka. Brud ,szmaty .Kierując się w stronę Biedronki ładne krzewy i drzewka. Teren nigdy nie sprzątany.Kupujących b. dużo , a wieć i śmieci ,których nikt nie sprzata.Z obserwacji wynika ,że dozorca nieruchomości z łaski posprząta między pojemnikami. One też cuchną , ale to inny problem.Cieszy ,że mieszkańcy zwracają uwagę Przecież ogrodzenie na pojemniki też wymaga sprzątania.
09-07-2018 09:13:29
Biedronkowy
Kuedy wreszcie zamontują ten szlaban przy parkingu??
08-07-2018 13:34:44
Dziadek
A w środku jaki bałagan Ale zrobili zakaz fotografowania i nie można umieścić zdjęć jaki jest ...(tutaj epitet) w środku
08-07-2018 12:50:03
prezydent się pomylił?
"Łazarz wraca do prestiżu eksluzywnej dzielnicy" - Parada Łazarska przeszła ulicami – Jestem pod dużym wrażeniem organizacji, to spaja społeczność lokalną. Łazarz był niegdyś najpiękniejszą dzielnicą, najbardziej eksluzywną. Cieszę się, że Łazarz wraca do tego prestiżu. Żyje się tu coraz piękniej. Bez tej integracji, poczucia dumy, miejsca gdzie się mieszka, ta dzielnica by się nie odbudowywała. Cieszy mnie, że mieszkańcy potrafią się organizować – powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

08

mar

do 10-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne
wstęp wolny

10

mar

Palmiarnia Park Wilsona
Pokaz kotów rasowych
w godz. 10:00-15:00 (wstęp w ramach biletu do Palmiarni)

12

mar

do 14-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: