Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tramwaje linii 6, 7, 8 i 13 będą jeździć tylko do Śródki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tramwaje linii 6, 7, 8 i 13 będą jeździć tylko do Śródki
29-06-2018 10:34   Janusz Ludwiczak
W weekend odbywać będzie się Super League Triathlon Poznań. W związku z tym swoje trasy zmienią tramwaje linii nr 6, 7, 8 i 13. "Trzynastka" będzie wydłużona do ronda Śródka, zaś "szóstka" i "ósemka" nie pojadą do Miłostowa.

Zmiany obowiązywać będą w sobotę, 30 czerwca i w niedzielę, 1 lipca w godz. od 7:00 do 16:00. I tak "trzynastka" będzie wydłużona z Placu Wielkopolskiego do ronda Śródka.

Z kolei tramwaje linii nr 6 i 8 nie dojadą do Miłostowa. Zamiast tego będą kończyć trasę na Śródce. "Szóstka" po dojechaniu do przystanku "Rondo Śródka" na ul. Jana Pawła II zostanie przenumerowana w "ósemkę" i będzie kontynuować trasę jako "ósemka". Z kolei tramwaje linii nr 8 po dojechaniu do przystanku "Rondo Śródka" na ul. Wyszyńskiego zostaną przemianowane na "6".

Do Zawad nie będą dojeżdżać tramwaje linii nr 7. "Siódemka" będzie dojeżdżać do przystanku "Ronda Śródka", po czym zostanie przemianowana na "13" i dojedzie dalej do Junikowa. Na odwrót będzie z "13", która po dojechaniu do Śródki zmieni się w "7" i przez rondo Rataje, Wildę, Hetmańską i Reymonta wróci na Ogrody.

Pomiędzy Śródką a Miłostowem nie będzie uruchamiana autobusowa komunikacja zastępcza "za tramwaj". W rejon ul. Pustej będzie można dojechać autobusami linii nr 57, a do Term Maltańskich autobusami linii nr 84.

Zmiany w kursowaniu tramwajów linii nr 6, 7, 8 i 13 w dniach 30 czerwca (sobota) i 1 lipca (niedziela) w godz. 7:00-16:00:

Linia nr 6:
JUNIKOWO - Grunwaldzka – … – rondo Rataje – Jana Pawła II – RONDO ŚRÓDKA
Następnie przenumerowanie na linię nr 8 i kontynuacja trasy do Górczyna.

Linia nr 7:
OGRODY – … – Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - Królowej Jadwigi - most Królowej Jadwigi - Krzywoustego - rondo Rataje - Jana Pawła II – RONDO ŚRÓDKA
Następnie przenumerowanie na linię nr 13 i kontynuacja trasy do Junikowa.

Linia nr 8:
GÓRCZYN – … – Wyszyńskiego – RONDO ŚRÓDKA
Następnie przenumerowanie na linię nr 6 i kontynuacja trasy do Junikowa.

Linia nr 13:
JUNIKOWO – Grunwaldzka - Bukowska - rondo Kaponiera - Most Uniwersytecki - Św. Marcin - Gwarna - Pl. Cyryla Ratajskiego - 23 Lutego - 23 Lutego Plac Wielkopolski - Małe Garbary - Estkowskiego – Wyszyńskiego – RONDO ŚRÓDKA
Następnie przenumerowanie na linię nr 7 i kontynuacja trasy do Ogrodów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: