Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Inkubalety i Piruetusy czyli Łazarska Potupajka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Inkubalety i Piruetusy czyli Łazarska Potupajka
27-06-2018 10:55   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór będzie można potańczyć i pośpiewać. Otwarta Strefa Kultury organizuje w Inkubatorze Kultury Pireus "Inkubalety i Piruetusy, czyli łazarską potupajkę".

– Lato witamy w Pireusie na Inkubaletach i Piruetusach czyli łazarskiej potupajce. Będzie można potańczyć i pośpiewać, po prostu dobrze się bawić. Zagra dla Was "Życie na fali" - dziewczyńska kolaboracja, która zrodziła się z tęsknoty za latem zadba o selekcję najbardziej wakacyjnych kawałków - dziewczyny dobrze wiedzą gdzie się podziały tamte prywatki i chcą nam o tym przypomnieć – zapowiada Agnieszka Szablikowska-Trusewicz z Otwartej Strefy Kultury.

Inkubalety i Piruetusy czyli łazarska potupajka rozpoczyna się w piątek, 29 czerwca o godz. 20:00 w Inkubatorze Kultury Pireus na rogu Głogowskiej i Gąsiorowskich. Zabawa potrwa do 1 w nocy. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: