Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Kręgu" zakończono sezon kulturalno-oświatowy na Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Kręgu" zakończono sezon kulturalno-oświatowy na Łazarzu
23-06-2018 20:04   Janusz Ludwiczak
Zakończenie sezonu – spotkanie z animatorami życia kulturalno-oświatowego odbyło się czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Podczas zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego na Łazarzu przedstawiciele Klubu Osiedlowego "Krąg" podziękowali członkom i wolontariuszom Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" za współpracę w zakończonym właśnie roku szkolnym 2017/2018.

Uroczystość uświetnił występ zespołu Pasja, uczniów szkoły talentów Zespołu Szkół Handlowych oraz Łukasza Gniocha, którzy przygotował specjalne przedstawienie teatralne na tą okazję.

Z powodu rozpoczętego remontu w budynku domu kultury "Klub Osiedlowy Krąg" wręczenie Łazarskiej Nagrody Artystycznej oraz nagród roku za działalność artystyczną, wychowawczą, oświatową, wystawienniczą i społeczną przełożono na październik, kiedy to odbędzie się uroczystość rozpoczęcia sezonu kulturalno-oświatowego 2018/2019.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: