Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Kręgu" zakończono sezon kulturalno-oświatowy na Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Kręgu" zakończono sezon kulturalno-oświatowy na Łazarzu
23-06-2018 20:04   Janusz Ludwiczak
Zakończenie sezonu – spotkanie z animatorami życia kulturalno-oświatowego odbyło się czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Podczas zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego na Łazarzu przedstawiciele Klubu Osiedlowego "Krąg" podziękowali członkom i wolontariuszom Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" za współpracę w zakończonym właśnie roku szkolnym 2017/2018.

Uroczystość uświetnił występ zespołu Pasja, uczniów szkoły talentów Zespołu Szkół Handlowych oraz Łukasza Gniocha, którzy przygotował specjalne przedstawienie teatralne na tą okazję.

Z powodu rozpoczętego remontu w budynku domu kultury "Klub Osiedlowy Krąg" wręczenie Łazarskiej Nagrody Artystycznej oraz nagród roku za działalność artystyczną, wychowawczą, oświatową, wystawienniczą i społeczną przełożono na październik, kiedy to odbędzie się uroczystość rozpoczęcia sezonu kulturalno-oświatowego 2018/2019.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

wrz

do 22-09-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
CEDE - Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych

22

wrz

Park Wilsona
Otwarcie schronu OSI 64
Militarny Piknik Rodzinny
w godz. 11:00-15:00

Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Noc świątyń
Religijne Towarzystwo Przyjaciół - Kwakrzy
w godz. 17:45-19:15

Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Noc świątyń
w godz. 18:00-20:00

Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Noc świątyń
w godz. 18:00-22:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: