Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań Główny: Straż graniczna zatrzymała Gambijczyka, który nielegalnie przekroczył granicę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań Główny: Straż graniczna zatrzymała Gambijczyka, który nielegalnie przekroczył granicę
16-06-2018 10:25   Janusz Ludwiczak
Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na dworcu Poznań Główny 22-letniego obywatela Gambii, który nie posiadał przy sobie dokumentów, umożliwiających przekroczenie granicy.

Do zdarzenia doszło w środę, 13 czerwca. Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy w pociągu relacji Berlin–Warszawa przeprowadzili kontrolę legalności pobytu wobec obywatela Gambii, który posiadał wyłącznie niemiecki dokument typu Duldung.

– Dokument ten legalizował pobyt cudzoziemca na terytorium Niemiec natomiast nie upoważniał go do przekroczenia granicy i pobytu w naszym kraju. 22-letni mężczyzna został zatrzymany. Za nielegalne przekroczenie granicy obywatela Gambii ukarano mandatem karnym. Po zakończeniu czynności przekazano cudzoziemca w ramach readmisji uproszczonej stronie niemieckiej – informuje kpt. Rafał Potocki, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: