Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań Główny: Straż graniczna zatrzymała Gambijczyka, który nielegalnie przekroczył granicę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań Główny: Straż graniczna zatrzymała Gambijczyka, który nielegalnie przekroczył granicę
16-06-2018 10:25   Janusz Ludwiczak
Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na dworcu Poznań Główny 22-letniego obywatela Gambii, który nie posiadał przy sobie dokumentów, umożliwiających przekroczenie granicy.

Do zdarzenia doszło w środę, 13 czerwca. Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy w pociągu relacji Berlin–Warszawa przeprowadzili kontrolę legalności pobytu wobec obywatela Gambii, który posiadał wyłącznie niemiecki dokument typu Duldung.

– Dokument ten legalizował pobyt cudzoziemca na terytorium Niemiec natomiast nie upoważniał go do przekroczenia granicy i pobytu w naszym kraju. 22-letni mężczyzna został zatrzymany. Za nielegalne przekroczenie granicy obywatela Gambii ukarano mandatem karnym. Po zakończeniu czynności przekazano cudzoziemca w ramach readmisji uproszczonej stronie niemieckiej – informuje kpt. Rafał Potocki, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: