Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Olimpiada przedszkolaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Olimpiada przedszkolaków
13-06-2018 06:09   Janusz Ludwiczak
Blisko 300 maluchów wzięło udział w Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych, które już po raz piąty odbyły się na terenie ogrodu Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

W poniedziałek, już po raz piąty odbyła się olimpiada przedszkolna, w której wzięło udział ponad 270 dzieci z siedmiu łazarskich przedszkoli - nr 32, 39, 44, 48, 51, 89 i nr 90. Pojawili się również goście z Przedszkola nr 8.

Zawody rozpoczęły się od uroczystego zapalenia znicza olimpijskiego. Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje. Dla młodych sportowców przygotowano w sumie dziesięć konkurencji.

– Dużym przeżyciem dla maluchów był moment zapalenia znicza olimpijskiego, który symbolizował rozpoczęcie dzisiejszych zawodów. Dzieci ćwiczyły w różnych konkurencjach rozwijając sprawność fizyczną. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 270 małych uczestników. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchar dla każdej drużyny – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Młodych sportowców zagrzewał Brozi. Na przedszkolaków czekały w przerwie zdrowe przekąski. W zawodach każdy uczestnik był zwycięzcą i zdobywcą podium. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a każda drużyna okolicznościowy puchar.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

sie

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
„Śmietanka towarzyska” - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

19

sie

Polska * Poznań * Łazarz
Zakaz handlu w niedziele
► więcej

22

sie

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Zwiedzanie Muzeum Komunikacji
w godz. 15:00-18:00, wstęp wolny
► więcej szczegołów

23

sie

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
„La La Land” - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

25

sie

08:00
ul. Jarochowskiego przy Sczanieckiej
Gratowóz - Mobilny Punkt Selektywenego Zbierania Odpadów Komunalnych
w godz. 8:00-8:30

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: