Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Olimpiada przedszkolaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Olimpiada przedszkolaków
13-06-2018 06:09   Janusz Ludwiczak
Blisko 300 maluchów wzięło udział w Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych, które już po raz piąty odbyły się na terenie ogrodu Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

W poniedziałek, już po raz piąty odbyła się olimpiada przedszkolna, w której wzięło udział ponad 270 dzieci z siedmiu łazarskich przedszkoli - nr 32, 39, 44, 48, 51, 89 i nr 90. Pojawili się również goście z Przedszkola nr 8.

Zawody rozpoczęły się od uroczystego zapalenia znicza olimpijskiego. Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje. Dla młodych sportowców przygotowano w sumie dziesięć konkurencji.

– Dużym przeżyciem dla maluchów był moment zapalenia znicza olimpijskiego, który symbolizował rozpoczęcie dzisiejszych zawodów. Dzieci ćwiczyły w różnych konkurencjach rozwijając sprawność fizyczną. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 270 małych uczestników. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchar dla każdej drużyny – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Młodych sportowców zagrzewał Brozi. Na przedszkolaków czekały w przerwie zdrowe przekąski. W zawodach każdy uczestnik był zwycięzcą i zdobywcą podium. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a każda drużyna okolicznościowy puchar.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: