Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Winklera: "Wymalowana dziura" zostanie usunięta na koszt wykonawcy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Winklera: "Wymalowana dziura" zostanie usunięta na koszt wykonawcy
05-06-2018 01:26   Janusz Ludwiczak
Linię wymalowali, dziurę pozostawili. Wracamy do sprawy nowego oznakowania poziomego, które pojawiło się na ulicy Winklera. Jak odpowiedział nam ZDM dziura zostanie usunięta, a wykonawca prac raz jeszcze wykona malowanie, już na własny koszt.

W ubiegłym tygodniu na ulicy Winklera przy skrzyżowaniu z Biedrzyckiego drogowcy namalowali nowe oznakowanie poziome. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że linia ciągła, na dodatek podwójna została wymalowana na.. dziurze w jezdni. O sprawie poinformował nas we wtorek nasz Czytelnik.

– Trzeba było podkładem w kolorze asfaltu najpierw. Na czyje ręce składać zasłużone gratulacje? – pyta Łukasz nasz Czytelnik, który poinformował nas o sprawie.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Zarząd Dróg Miejskich.

– Po naprawieniu ubytku w jezdni na ul. Winklera oznakowanie poziome zostanie odtworzone na koszt firmy wykonującej to oznakowanie. Wykonawców pracujących na zlecenie ZDM obowiązuje zakaz malowania oznakowania na uszkodzonych nawierzchniach – tłumaczy Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

09-06-2018 09:31:49
awa
na jakiego grzyba te malowania? nie ma na co pieniędzy wydawać?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: