Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię {◎GALERIA ZDJĘĆ, ► WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię {◎GALERIA ZDJĘĆ, ► WIDEO}
29-05-2018 11:09   Janusz Ludwiczak
W weekend na MTP odbyły się targi Fit Expo. Goście odwiedzający Targi nie tylko zwiedzali prezentowaną ekspozycję, ale również ćwiczyli fitness, zumbę i na siłowni.

Na targach Fit Expo można nie tylko zapoznać z ofertami siłowni i klubami fitness, ale także zobaczyć bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia potrzebne do ćwiczeń. Chętni mogli porozmawiać z dietetykami i ekspertami do spraw zdrowego trybu życia.

Ponad tysiąc osób ćwiczyło na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, która prowadzona jest w dziewięciu strefach: od fitness i zumby po pola dance i spinning.

W ramach targów sportowych w sobotę rozegrano bieg. Zawodnicy mieli do pokonania dystans o długości 4,5 km pomiędzy pawilonami i targowymi alejkami. Jednym z utrudnień na trasie był podbieg schodami przy Placu Marka. W zawodach wzięło udział blisko 300 osób, a każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal, na którym znalazła się Iglica.

Ćwiczących uczestników Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA transmitowaliśmy w piątek specjalnie dla Państwa na żywo. Poniżej relacja wideo:


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: