Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię {◎GALERIA ZDJĘĆ, ► WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię {◎GALERIA ZDJĘĆ, ► WIDEO}
29-05-2018 11:09   Janusz Ludwiczak
W weekend na MTP odbyły się targi Fit Expo. Goście odwiedzający Targi nie tylko zwiedzali prezentowaną ekspozycję, ale również ćwiczyli fitness, zumbę i na siłowni.

Na targach Fit Expo można nie tylko zapoznać z ofertami siłowni i klubami fitness, ale także zobaczyć bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia potrzebne do ćwiczeń. Chętni mogli porozmawiać z dietetykami i ekspertami do spraw zdrowego trybu życia.

Ponad tysiąc osób ćwiczyło na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, która prowadzona jest w dziewięciu strefach: od fitness i zumby po pola dance i spinning.

W ramach targów sportowych w sobotę rozegrano bieg. Zawodnicy mieli do pokonania dystans o długości 4,5 km pomiędzy pawilonami i targowymi alejkami. Jednym z utrudnień na trasie był podbieg schodami przy Placu Marka. W zawodach wzięło udział blisko 300 osób, a każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal, na którym znalazła się Iglica.

Ćwiczących uczestników Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA transmitowaliśmy w piątek specjalnie dla Państwa na żywo. Poniżej relacja wideo:


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: