Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera
29-05-2018 00:27   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" odbył się festyn słoneczny, podczas którego na maluchów czekały liczne atrakcje: fotobudka, kącik inżyniera, plastyka i rycerski, a także występy grupy artystyczno-teatralnej Guliwer.

Festyn Słoneczny towarzyszył 29. Dniom Łazarza. "Leśne Ludki" zaprosiły również przyjaciół i sympatyków Łazarza do swojego słonecznego ogródka. Wejściówką był strój w kolorze żółtym, jak słońce.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dzięki dużemu zaangażowaniu Rady Rodziców. Na przedszkolaków czekała fotobudka, kącik małego inżyniera, kącik plastyczny, kącik rycerski, stanowiska sportowe, malowanie twarzy i pokaz baniek, a wszystko to przy muzyce grupy artystyczno - teatralnej Guliwer. Nie zabrakło też tradycyjnej pyry z gzikiem oraz chleba ze smalcem i oczywiście zdrowych przekąsek – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: