Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera
29-05-2018 00:27   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" odbył się festyn słoneczny, podczas którego na maluchów czekały liczne atrakcje: fotobudka, kącik inżyniera, plastyka i rycerski, a także występy grupy artystyczno-teatralnej Guliwer.

Festyn Słoneczny towarzyszył 29. Dniom Łazarza. "Leśne Ludki" zaprosiły również przyjaciół i sympatyków Łazarza do swojego słonecznego ogródka. Wejściówką był strój w kolorze żółtym, jak słońce.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dzięki dużemu zaangażowaniu Rady Rodziców. Na przedszkolaków czekała fotobudka, kącik małego inżyniera, kącik plastyczny, kącik rycerski, stanowiska sportowe, malowanie twarzy i pokaz baniek, a wszystko to przy muzyce grupy artystyczno - teatralnej Guliwer. Nie zabrakło też tradycyjnej pyry z gzikiem oraz chleba ze smalcem i oczywiście zdrowych przekąsek – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: