Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera
29-05-2018 00:27   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" odbył się festyn słoneczny, podczas którego na maluchów czekały liczne atrakcje: fotobudka, kącik inżyniera, plastyka i rycerski, a także występy grupy artystyczno-teatralnej Guliwer.

Festyn Słoneczny towarzyszył 29. Dniom Łazarza. "Leśne Ludki" zaprosiły również przyjaciół i sympatyków Łazarza do swojego słonecznego ogródka. Wejściówką był strój w kolorze żółtym, jak słońce.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dzięki dużemu zaangażowaniu Rady Rodziców. Na przedszkolaków czekała fotobudka, kącik małego inżyniera, kącik plastyczny, kącik rycerski, stanowiska sportowe, malowanie twarzy i pokaz baniek, a wszystko to przy muzyce grupy artystyczno - teatralnej Guliwer. Nie zabrakło też tradycyjnej pyry z gzikiem oraz chleba ze smalcem i oczywiście zdrowych przekąsek – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: