Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" zaprosiły do słonecznego ogródka: była fotobudka, bańki i kącik inżyniera
29-05-2018 00:27   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" odbył się festyn słoneczny, podczas którego na maluchów czekały liczne atrakcje: fotobudka, kącik inżyniera, plastyka i rycerski, a także występy grupy artystyczno-teatralnej Guliwer.

Festyn Słoneczny towarzyszył 29. Dniom Łazarza. "Leśne Ludki" zaprosiły również przyjaciół i sympatyków Łazarza do swojego słonecznego ogródka. Wejściówką był strój w kolorze żółtym, jak słońce.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dzięki dużemu zaangażowaniu Rady Rodziców. Na przedszkolaków czekała fotobudka, kącik małego inżyniera, kącik plastyczny, kącik rycerski, stanowiska sportowe, malowanie twarzy i pokaz baniek, a wszystko to przy muzyce grupy artystyczno - teatralnej Guliwer. Nie zabrakło też tradycyjnej pyry z gzikiem oraz chleba ze smalcem i oczywiście zdrowych przekąsek – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: