Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Festyn Łazarski odbył się w Parku Wilsona {◎GALERIA ZDJĘĆ, ►WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Festyn Łazarski odbył się w Parku Wilsona {◎GALERIA ZDJĘĆ, ►WIDEO}
28-05-2018 04:54   Janusz Ludwiczak
Animacje dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia i napowietrzny zamek, miasteczko drogowe, pokaz tresury psów, występy artystyczne – to wszystko czekało podczas Festynu Łazarskiego, który odbył się w niedzielne popołudnie w Parku Wilsona.

Festyn Łazarski organizowany jest nieprzerwanie od 1990 roku. Impreza początkowo odbywa się na ulicy Dmowskiego, jednak w 2009 roku została przeniesiona do Parku Wilsona.

Niedzielny festyn rozpoczął się w samo południe tradycyjnie od wypuszczenia w niebo gołębi pocztowych, po czym wręczone zostały medale i puchary dla uczestników 10. jubileuszowego Otwartego Biegu Łazarskiego.

Przez całe popołudnie na mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych w Parku Wilsona czekało wiele atrakcji: animacje, gry i zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia i napowietrzny zamek, miasteczko drogowe, warsztaty plastyczne czy pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Chętni mogli spróbować swoich sił mierząc się z mistrzem szachowym Krzysztofem Grzesińskim.

Podczas Festynu Łazarskiego prowadzona była również zbiórka na leczenie 9-letniego Krzysia Dondajewskiego, który urodził się z chorobą genetyczną - zespołem łamliwego chromosomu X. Grupa Golden Retriever, która zazwyczaj kwestuje na rzecz WOŚP przygotowała pokaz tresury i posłuszeństwa psów, a także wyprzedaż garażową.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: