Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sobota u Romana.... Dmowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sobota u Romana.... Dmowskiego
27-05-2018 06:14   Janusz Ludwiczak
Dmuchany plac zabaw, animacje sportowe, plenerowe gry planszowe, pokazy wielkich baniek mydlanych i skręcania baloników, prezentacja wozu strażackiego, animacje dla dzieci i pokaz posłuszeństwa psów – to wszystko czekało podczas festynu osiedlowego z okazji 29. Dni Łazarza, który odbył się w sobotę przy "desce" na ul. Dmowskiego.

Podczas "Festynu u Romana... Dmowskiego" uczniowie Gimnazjum nr 51 i 37. Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Terapeutycznymi przy ul. Potockiej przygotowali spektakl "Misja Cyfrobezpieczni". Z kolei dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 69 zorganizowały pokazy akrobatyczne, zaś najnowsze układy taneczne zaprezentował zespół Agat z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3.

Na najmłodszych czekał napowietrzny zamek i dmuchany plac zabaw, pokazy wielkich baniek mydlanych i skręcania baloników, wielobój, a także malowanie buziek.

Maluchy mogły również przekonać się jak to jest być strażakiem. Swój wóz zaprezentowała Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 z Grunwaldzkiej. Najmłodszym sporo radości sprawiła kurtyna wodna, którą przygotowali strażacy.


Fot: Andrzej Radwański (0-26), Jarek Stefański (27-54)


[serwis informacyjny]         [program 29.Dni Łazarza]

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: