Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Łazarzmy się" – gry młodości, grill roślinny, teatr dla dzieci i dzień sąsiada w Ogrodzie Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Łazarzmy się" – gry młodości, grill roślinny, teatr dla dzieci i dzień sąsiada w Ogrodzie Łazarz
27-05-2018 04:49   Janusz Ludwiczak
Wspólne biesiadowanie, zabawy, animacje, grill roślinny i tradycyjny, wystawa starych zdjęć przedstawiających Łazarz kilka lat temu i gry młodości naszych rodziców i dziadków. W piątkowe popołudnie w Ogrodzie Łazarz, który znajduje się pomiędzy blokami przy ul. Potockiej 39 i 41 odbył się festyn z okazji Dnia Sąsiada.

Piknik odbył się pod hasłem "Sąsiadko, Sąsiedzie, jak Ci się wiedzie?". Mieszkańcy i goście, którzy przybyli do Ogrodu Łazarz mogli wspólnie pobiesiadować, pograć w gry planszowe i karty czy skosztować potraw wegetariańskich i tradycyjnych z grilla.

Chętni mogli pograć w gry młodości naszych rodziców i dziadków. Nie brakowało "Wyścigu Pokoju w kapsle z flagami", skoków w gumę czy na długiej skakance.

Najmłodsi mogli zobaczyć widowisko słowno-muzyczne "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl tłumaczony był na język migowy.

Na zakończenie odbyły się animacje dla dzieci oraz pokaz posłuszeństwa psów zorganizowany przez grupę Golden Retriever.

Dzień Sąsiada został zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty", Stowarzyszenie "Wirtualny Łazarz" oraz Klub Osiedlowy "Krąg".


Fot: Andrzej Radwański (0-18), Jarek Stefański (19-22)


[serwis informacyjny]         [program 29.Dni Łazarza]

Komentarze (1)

27-05-2018 20:01:07
dziadek
Super
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

11:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Koncert muzyczno-charytatywny "Nasze serca z Ukrainą" w wykonaniu podopiecznych Dziennego Domu Pomocy nr 1 Klub "Centrum"

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: