Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W sobotę "Gratowóz" odwiedzi Łazarz i będzie przyjmował od mieszkańców problemowe odpady - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W sobotę "Gratowóz" odwiedzi Łazarz i będzie przyjmował od mieszkańców problemowe odpady
23-05-2018 18:37   Janusz Ludwiczak
Jak pozbyć się starego telewizora, niepotrzebnej pralki, przeterminowanych leków, zużytych baterii i akumulatorów czy farb? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy w sobotę pojawić się na ulicy Kolejowej lub Jarochowskiego, gdzie pojawi się "Gratowóz", czyli Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK).

W najbliższą sobotę, 26 maja Mobilny Punkt Selektywenego Zbierania Odpadów Komunalnych – MPSZOK (dawniej Mobilny Punkt Gromadzenia Odpadów Problemowych) odwiedzi Łazarz i Grunwald. "Gratowóz" będzie przyjmował od mieszkańców problemowe odpady, takie jak: zużyty sprzęt elektroniczny (np. telewizory, monitory, komputery, radia), zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, a także farby, rozpuszczalniki, kwasy, alkalia, tusze, farby drukarskie, kleje, detergenty czy odpady zawierające rtęć.

"Gratowóz" pojawi się na Łazarzu dwukrotnie - o godz. 8:00 stanie na ul. Sczanieckiej, przy skrzyżowaniu z Jarochowskiego a o godz. 13:30 na placu przy ul. Kolejowej 37. Wcześniej o godz. 12:50 "gratowóz" będzie można znaleźć na placu przy zbiegu ulic Jarochowskiego i Górczyńskiej.

Uwaga! Do "Gratowozu" nie można oddawać: materiałów zawierających azbest, odpadów w beczkach, dużych workach i skrzynkach, odpadów nieoznaczonych i wskazujących na źródło pochodzenia inne niż z gospodarstwa domowego, np. chemikalia nietypowe dla prac domowych: kwasy, zasady, sole chemiczne, odczynniki chemiczne z wyjątkiem utrwalaczy i wywoływaczy fotograficznych – zwłaszcza w dużych ilościach. Pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów nie przyjmą również odpadów opon, odpadów wielkogabarytowych, odpadów ulegających biodegradacji, śmieci zmieszanych i segregowanych (papier, szkło i tworzywa sztuczne).

Harmonogram "Gratowozu" na Łazarzu – sobota, 26 maja 2018:
• 08:00-08:30 – ul. Sczanieckiej przy skrzyżowaniu z Jarochowskiego;
• 12:50-13:20 – ul. Jarochowskiego przy Górczyńskiej (plac utwardzony);
• 13:30-14:00 – plac przy ul. Kolejowej 37.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

sie

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Zwiedzanie Muzeum Komunikacji
w godz. 15:00-18:00, wstęp wolny
► więcej szczegołów

23

sie

19:00
Kino w bramie ul. Matejki 46
"LEGO® Batman" - projekcja filmu w bramie kamienicy przy ul. Matejki 46

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
„La La Land” - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

24

sie

do 25-08-2018
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
godz. 8:00-13:00

25

sie

do 26-05-2018
Park Wilsona
VI Dni Twierdzy Poznań
- zwiedzanie schronu przeciwlotniczego pod Parkiem Wilsona oraz schronu w gmachu Radia Poznań (Merkury)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: