Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skwer Eki z Małeki nagrodzony - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skwer Eki z Małeki nagrodzony
16-05-2018 01:02   Janusz Ludwiczak
Zdjęcie Romana Modrzyńskiego przedstawiające kwitnącą zieleń na skwerze Eki z Małeki zdobyło trzecie miejsce w konkursie "Wiosenny Poznań", zorganizowanym przez poznańskiego radnego Tomasza Wierzbickiego.

Radny Miasta Poznania Tomasz Wierzbicki ogłosił w kwietniu konkurs "Wiosenny Poznań". Uczestnicy, wśród których mogli być zameldowani, pełnoletni mieszkańcy Poznania musieli wykonać własne zdjęcie związane z Poznaniem i nawiązujące tematycznie do wiosny. Następnie zdjęcia zostały zamieszczone na profilu radnego na portalu społeczościowym Facebook. Wygrały zdjęcia, które otrzymały najwięcej tzw. "lajków", czyli reakcji "Lubię to", "Super" i "Wow".

Zdjęcie Romana Modrzyńskiego, przedstawiającego skwer Eki z Małeki (czyli plac przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej) zdobyło trzecie miejsce w konkursie. W nagrodę laureat otrzymał kartę PEKA na okaziciela o wartości 50 złotych.

Z kolei pierwsze miejsce zajęła Marta Syniec za zdjęcie fontanny na Alejach Marcinkowskiego.


Komentarze (4)

18-05-2018 16:54:12
ania
Krzysztof, Wygrały zdjęcia, które otrzymały najwięcej tzw. "lajków", czyli reakcji "Lubię to", "Super" i "Wow". Wypowiedziala sie publika i temat zakonczony. Mogles startowac do konkursu moze twoje zdjecie byloby na III miejscu a moze na I lub II ?
17-05-2018 23:44:09
Krzysztof
widzialem miliony ladniejszych zdjec- ujec z Lazarza -nie rozumiem jak mozna lubiec takie sobie tam ujecie foto .
16-05-2018 14:57:05
ania
Gratulacje Panie Romanie !
16-05-2018 12:52:05
eka z małeki
-I TAK MA BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: