Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Noc z cyborganicznymi roślinami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Noc z cyborganicznymi roślinami
04-05-2018 18:27   Janusz Ludwiczak
Egzotyczne rośliny w mrocznym klimacie będzie można zobaczyć podczas pierwszej w tym roku "Nocy w Palmiarni". Nocne zwiedzanie, które potrwa do godz. 2 uświetni instalacja "Rośliny Cyborganiczne", która prezentuje żywe rośliny rozszerzone o elektroniczne receptory, które umożliwiają nawiązanie interakcji człowiek-roślina.

Palmiarnia zaprasza na nocną wyprawę, podczas której będzie można podejrzeć nocne życie roślin i zwierząt. Podczas nocnego zwiedzania będzie można zobaczyć to, czego nie widać w ciągu dnia.

– Pierwszą w tym roku Noc w Palmiarni uświetni interaktywna instalacja Patryka Lichoty "Rośliny Cyborganiczne". Instalacja prezentuje żywe rośliny rozszerzone o elektroniczne receptory, które umożliwiają nawiązanie interakcji człowiek-roślina. Instalacja prezentowana będzie przez studentów Instytutu Teatru i Sztuki Mediów z Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w ramach festiwalu Nowa Siła Kuratorska – informuje Palmiarnia.

Noc w Palmiarni odbędzie się w piątek, w godz. od 20:00 od 2:00. Kasa otwarta będzie do godz. 1:30. Bilety wstępu kosztują 10 złotych, ulgowe 7 zł.


Komentarze (3)

11-05-2018 14:07:48
eka z małeki
-czy będzie kiermasz kwiatowy i kiedy???przy P.......bo co roku był!!Ostatnio wystawcy narzekali na drakońskie ceny miejsc,a znam ich prawie wszystkich od lat.Przy okazji zobaczę co się dzieje z moim ukochanym mosteczkiem czy może już się zawalił???A przecież organizowane są imprezy nocne a tu co??? niebezpiecznie......!!!Tak nawiasem brak jakiejkolwiek reklamy też dziwi kochanemu mojemu miasteczku powinno na tym zależeć bo bądż co bądż odbywa się to przy perełce P...jak niektóre osoby ją nazywają!!!miasteczka i nie tylko!!!!Imprezami chwalą się na całego a tą nie????????????? eka
05-05-2018 17:56:45
REDAKCJA
@Negatyw: Zapowiedzi wydarzeń podawane są na bieżąco w "niezapominajce". Redakcja jest skromna, nie ma aż tylu mocy, by pisać naprawdę o wszystkim. Po za tym jest długi weekend. Pozdrawiam ☺
05-05-2018 08:37:09
Negatyw
@ Redakcja: Prosimy o takie informacje z min KILKUDNIOWYM wyprzedzeniem...
Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: