Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Długi weekend: Tramwaje i autobusy pojadą jak w soboty, strefa parkowania będzie płatna - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Długi weekend: Tramwaje i autobusy pojadą jak w soboty, strefa parkowania będzie płatna
30-04-2018 09:45   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek, środę i piątek tramwaje i autobusy będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Natomiast 30 kwietnia oraz 2 i 4 maja kierowcy będą musieli zapłacić za postój w Strefie Płatnego Parkowania.

W długi weekend inaczej funkcjonuje komunikacja miejska. W poniedziałek 30 kwietnia, w środę 2 maja i w piątek 4 maja tramwaje i autobusy będą kursować według sobotniego rozkładu jazdy. Z kolei 1 i 3 maja obowiązywać będzie świąteczny (niedzielny) rozkład jazdy.

W nocy z poniedziałku na wtorek (30.04/01.05), ze środy na czwartek (02.05/03.05) autobusy linii nocnych kursować będą według rozkładu jazdy z soboty na niedzielę.

Dodatkowo w piątek, 4 maja w związku z rozpoczynającymi się egzaminami maturalnymi w godz. od 7:00 do 9:00 tramwaje linii nr 5 i 6 będą kursować częściej – co 10 minut.

Długiego weekendu nie będą mieć za to kierowcy. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w poniedziałek 30 kwietnia, we wtorek 2 maja oraz w czwartek 4 maja Strefa Płatnego Parkowania funkcjonować będzie normalnie, tak jak w dni robocze. Oznacza to, że kierowcy parkujący m.in. na ul. Konopnickiej, Orzeszkowej, Roosevelta, Śniadeckich, Grunwaldzkiej, Roosevelta, fragmencie Głogowskiej i Zachodniej zapłacą za parkowanie w godz. od 8:00 do 18:00.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: