Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmiany w przesiadce z tramwajów do autobusów na Rataje - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zmiany w przesiadce z tramwajów do autobusów na Rataje
26-04-2018 00:12   Janusz Ludwiczak
Od czwartku tramwaje linii nr 1 i 7 nie będą już zatrzymywać się na tymczasowym przystanku "Traugutta". Zmieni się sposób przesiadki do autobusów zastępczych "za tramwaj" jadących na Rataje.

Jak informują MPK i ZTM od czwartku zlikwidowany zostanie tymczasowy przystanek tramwajowy "Traugutta" na ul. 28 Czerwca 1956 r., przed skrzyżowaniem z Hetmańską.

W celu poprawy bezpieczeństwa i płynności ruchu na węźle Traugutta na wniosek MPK i Policji likwidacji ulegają tymczasowe przystanki "Traugutta" na ul. 28 Czerwca 1956 r. między ulicami Pamiątkową a Hetmańską. Aby zapewnić wygodną i bezpieczną przesiadkę między autobusami "za tramwaj" linii T1 a tramwajami linii 1, 2, 7, 10 i 29, utworzony zostaje przystanek autobusowy dla linii T1 na ul. 28 Czerwca 1956 r. przed skrętem w ul. Pamiątkową – informuje MPK.

Przypomnijmy, że od soboty aż do końca czerwca prowadzony będzie generalny remont trasy tramwajowej w ciągu ul. Hetmańskiej, od wiaduktu nad ul. Dolna Wilda do ronda Starołęka. Tramwaje linii nr 1 i 7 kursują objazdem przez Wildę, Królowej Jadwigi i rondo Rataje, z kolei "jedenastka" dojeżdża na Dębiec. Pomiędzy węzłem Traugutta a rondem Starołęka jeżdżą autobusy zastępcze "za tramwaj" linii T1, którymi można dojechać z Wildy na Rataje. Więcej o zmianach w artykule: Tramwajem na Rataje tylko przez Wildę.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: